رفع ریجکتی ویزای سوئیس

رفع ریجکتی ویزای سوئیس و دلایل آن

دریافت خبر ریجکت شدن ویزای سوئیس می‌تواند به دلایل مختلفی از جمله مشخص نبودن زمان سفر، جعلی بودن مدارک، عدم اثبات تمکن مالی و ویگر مواردی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد، اتفاق بیفتد. در این شرایط نگران نباشید. تیم حرفه ای ویزا هوم در کنار شماست تا با بررسی دقیق دلیل ریجکتی و ارائه مدارک و توضیحات تکمیلی، شانس خود را برای دریافت ویزا در آینده افزایش دهید. همچنین برای رفع ریجکتی ویزای شینگن و کشورهای حوزه آن می توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

رفع ریجکتی ویزای سوئیس

مراحل رفع ریجکتی ویزای سوئیس از طذیق سفارت، مشابه سایر ویزاهای شینگن است. در این شرایط، بسته به نوع ویزا و دلایل رد شدن درخواست، کارهای متفاوتی باید انجام داد.

در این شرایط دو راهکار کلی پیش روی متقاضیان قرار می گیرد:

1. اعتراض یا درخواست تجدید نظر

نخست باید علت ریجکت شدن را بررسی نموده و برای رفع آن اقدام کنید. در صورتی که اطمینان دارد، کلیه اسناد و مدارک لازم را ارائه داده و ریجکتی را غیر منطقی می‌دانید، می توانید، درخواست تجدید نظر بدهید. این درخواست باید با ارائه دلایل محکم و موجه به سفارت سوئیس ارائه شود.

+989221550170

2. درخواست جدید

در صورتی که قصد دارید، با رفع نواقص پرونده قبلی، مجدداً برای گرفتن ویزای جدید اقدام نمایید، حداقل یک ماه صبر کنید. در غیر اینصورت احتمال رد شدن مجدد درخواست وجود دارد.

دقت کنید که در درخواست جدید، کلیه کم و کاستی های قبلی را پوشش داده و دلیلی برای ریجکت شدن باقی نگذارید. برای موفقیت در این مرحله، توصیه می شود، از یک مشاور رفع ریجکتی ویزای سوئیس کمک بگیرید. با راهنمایی مشاوران مجرب مجموعه ویزا هوم، احتمال رد درخواست ویزای شما بسیار نادر خواهد بود.

اگر سوالی در رابطه با رفع ریجکتی ویزای ایتالیا، سوئیس و کشورهای حوزه شینگن دارید می توانید از طریق شماره تماس های درج شده با مشاوران ماهر ویزا هوم در ارتباط باشید.

7 تا از دلایل ریجکتی ویزای سوئیس

هزینه رفع ریجکتی ویزای سوئیس

1. مشخص نبودن هدف سفر

عدم ارائه هدف سفر و شرایط اقامت، یکی از دلایل مهم ریجکت شدن ویزای سوئیس است. در واقع متقاضی باید برای سفر خود برنامه ریزی داشته و بر مبنای آن برای اخذ ویزا اقدام کند. در ضمن باید مدارکی عرضه شوند که اهداف بیان شده را تایید کنند.

2. عدم ارائه اسناد و مدارک مورد نیاز

ناقص بودن مدارکی که بر حسب نوع ویزا، ارسال آنها، لازم شمرده شده است، می تواند، موجب ریجکتی ویزا گردد.

3. جعلی بودن مدارک

در صورت ارائه مدارک جعلی یا ساختگی نه تنها درخواست ویزای سوئیس رد می شود، بلکه به احتمال زیاد، در آینده نیز برای اخذ ویزای شینگن مشکل پیدا می کنید.

4. عدم مشخص بودن پیوندهای خانوادگی

پیوندهای خانوادگی (همسر، فرزند خردسال و …)، همچنین وابستگی های شغلی و اقتصادی (مثلاً داشتن املاک و مستغلات)، به افسر مهاجرت ثابت می کند که شما پس از دوران تحصیل، تفریح و … به کشور خود باز خواهید گشت.

5. عدم اثبات تمکن مالی

یکی از مواردی که برای دریافت انواع ویزا مهم است، اثبات توانایی مالی برای تأمین هزینه های سفر و اقامت است. این مسئله باید با ارائه گردش حساب، مانده حساب بانکی و سایر مدارک مالی، اثبات گردد.

6. عدم ارائه بیمه درمانی معتبر

داشتن بیمه پزشکی بین المللی معتبر با پوشش کافی از ملزومات اخذ ویزای سوئیس است و عدم ارائه آن می‌تواند، ریجتکی را در پی داشته باشد.

7. دلایل امنیتی

داشتن سوء پیشینه و هر مشکلی که تهدیدی برای سیاست عمومی یا امنیت منطقه شینگن به شمار رود، موجب ریجکتی ویزا خواهد شد.

+989221550170

شرایط رفع ریجکتی ویزای سوئیس

در صورتی می توانید، به ریجکتی ویزای سوئیس اعتراض کنید که کلیه شرایط اخذ ویزا را داشته و تمام مدارک را بی کم و کاست ارائه داده باشید، در غیر اینصورت، شرایط اعتراض را نخواهید داشت.

اگر بخواهید، برای اخذ ویزای سوئیس، مجدداً درخواست بدهید، باید قادر به رفع دلایل ریجکتی باشید؛ مثلاً با ارائه مدارک کافی، تمکن مالی خود را ثابت کنید؛ اما اگر به عنوان مثال دلیل رد درخواست، سوء پیشینه کیفری باشد، موفقیت در اخذ ویزا به همین راحتی نیست.

مدارک لازم برای رفع ریجکتی ویزای سوئیس

شرایط رفع ریجکتی ویزای سوئیس

اعتراض به رفع ریجکتی و درخواست تجدید نظر، نیاز به مدرک خاصی ندارد. زیرا همان گونه که توضیح دادیم، معمولاً متقاضیان در شرایطی نسبت به این موضوع اعتراض می کنند که کلیه مدارک لازم را ارائه داده و رد درخواست را غیر منطقی می‌دانند. اما اگر نقصی در پرونده خود مشاهده کرده و بخواهید، مجدداً برای ویزای سوئیس درخواست بدهید، طبیعتاً باید بسته به دلایل ریجکتی، نسبت به ارائه مدارک جدید اقدام کنید.

زمان رفع ریجکتی ویزای سوئیس

زمان لازم برای صدور رأی تجدید نظر و رفع ریجکتی، توسط سفارت سوئیس تعیین می گردد؛ نسبت به نوع ویزا و شرایط پرونده، متفاوت است. این زمان می تواند، بین چند روز تا چند ماه طول بکشد.

هزینه رفع ریجکتی ویزای سوئیس

رفع ریجکتی ویزای سوئیس و رفع ریجکتی ویزای آلمان به خودی خود هزینه ای ندارد؛ اما اگر بخواهید، مجدداً درخواست بدهید، طبیعتاً باید همانند دفعه قبل، هزینه درخواست ویزا و سایر هزینه ها را پرداخت کنید.

مشاوره رایگان رفع ریجکتی ویزای سوئیس

با توجه به چالش ها و مشکلات رفع ریجکتی ویزای سوئیس، بهترین راه برای حل مشکل، کمک گرفتن از یک مجموعه معتبر در حوزه اخذ ویزا و امور مهاجرتی است. همچنین برای تعیین وقت سفارت سوئیس هم می توانید از مشاوران مجرب ویزا هوم راهنمایی دریافت کنید. اگر از مجموعه ویزا هوم راهنمایی بخواهید، وکیل رفع ریجکتی ویزای سوئیس، با بررسی دقیق پرونده و وضعیت شما، راهکارهایی برای برطرف کردن موانع ارائه می دهد؛ البته در صورتی که از همان ابتدای کار پروسه اخذ ویزا را به ما بسپارید، ریجکتی شما بعید به نظر می رسد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشتهٔ پیشین
رفع ریجکتی ویزای هلند و دلایل آن
نوشتهٔ بعدی
مهاجرت به آلمان از طریق آوسبیلدونگ (کارآموزی در آلمان)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

سریعترین را مهاجرت با ویزا هوم