اخذ ویزای توریستی کانادا

سالانه تعداد زیادی از افراد به دلایل مختلفی از جمله سفر وارد کشور کانادا می شوند. افرادی که قصد ورود به کشور کانادا را داشته باشند اگر اقامت دائم یا شهروندی کانادا را نداشته باشند احتیاج به دریافت ویزا از این کشور را دارند. به همین سبب همواره افراد به دنبال دریافت ویزای توریستی کانادا هستند. شاید کمی این امر دشوار باشد اما مشاورین مجرب ویزا هوم در کنار شماست. در ادامه به نحوه اخذ ویزای توریستی کانادا خواهیم پرداخت.

ویزای-توریستی-کانادا
ویزای-توریستی-کانادا

سالانه تعداد زیادی از افراد به دلایل مختلفی از جمله سفر وارد کشور کانادا می شوند. افرادی که قصد ورود به کشور کانادا را داشته باشند اگر اقامت دائم یا شهروندی کانادا را نداشته باشند احتیاج به دریافت ویزا از این کشور را دارند. به همین سبب همواره افراد به دنبال دریافت ویزای توریستی کانادا هستند. شاید کمی این امر دشوار باشد اما مشاورین مجرب ویزا هوم در کنار شماست. در ادامه به نحوه اخذ ویزای توریستی کانادا خواهیم پرداخت.

نحوه اخذ انواع ویزای توریستی کانادا

در آموزش ویزای توریستی کانادا، دریافت ویزا کانادا توریستی شرایط و مراحل خاصی دارد و این شرایط و مدارک کاملا به نوع ویزایی که درخواست می کنید و کشور مبدا شما بستگی دارد . ویزای توریستی کانادا دو نوع متفاوت دارد. از جمله:

به معنای اجازه تنها یکبار، ورود به کشور می باشد. یعنی شما اگر از خاک کانادا خارج شدید دیگر نمی توانید به این کشور وارد شوید و باید دوباره ویزا مربوط را اخذ نمایید. و در واقع شما وقتی وارد کشور کانادا شدید تا پایان اقامت خود نباید از کشور خارج شوید و اگر خارج شدید اجازه ورود دوباره را با همان ویزای قبلی ندارد. باید دوباره ویزای جدیدی دریافت نمایید.

ویزا-سینگل-کانادا

شرایط ویزای توریستی کانادا برای ایرانیان

با اخذ ویزای کانادا شما می توانید به خاک کانادا وارد شوید و در مدتی مشخص در این کشور اقامت داشته باشید. اما اگر می خواهید به این کشور به مدت محدودی سفر کنید بهتر است ویزای توریستی دریافت نمایید، مگر اینکه شما شهروندی کانادا یا اجازه اقامت دائم این کشور را داشته باشید.

این نکته را در نظر داشته باشید شرایط گرفتن ویزای توریستی کانادا این است که به شما هزینه های درمانی و بیمارستانی داده نمی شود و بهتر است قبل از سفر خودتان اقدام به خرید بیمه سفر با پوشش های مناسب پزشکی نمایید.

همچنین برای هزینه ویزای ایتالیا از وبسایت ویزا هوم کمک بگیرید.

شماره تلفن ویزاهوم:09221550170

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی کانادا

مدارک-لازم-جهت-اخذ-ویزای-توریستی-کانادا

برای دریافت ویزا باید مدارک اخذ ویزای توریستی کانادا را به همراه داشته باشید. مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی کانادا عبارتند از:

 • گذرنامه متقاضی و گذرنامه های قبلی متقاضی: باید پاسپورت متقاضی حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.
 • 1قطعه عکس 3در4 رنگی با زمینه سفید،
 • شناسنامه و ترجمه آن
 • سند ازدواج به همراه ترجمه آن
 • نامه اشتغال به تحصیل فرزندان
 • فرم های ویزای توریستی کانادا تکیمل شده فرد و همراهان او: برای هر یک از افراد متقاضی باید به صورت جداگانه تکمیل شود.
 • سند ملکی و ترجمه آن
 • نامه تمکن مالی
 • گردش 4 ماهه حساب متقاضی
 • دعوت نامه (در صورت وجود)
 • برگه رزرو هتل
 • برگه رزرو بلیط هواپیما رفت و برگشت
 • برنامه سفر
 • برگه رضایت نامه محضری والدین برای افراد زیر 18 سال به همراه ترجمه آن
 • عدم سوء پیشینه

نکته : داشتن تاریخچه سفر مناسب به خصوص سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن برای اخذ ویزای کانادا بسیار حائز اهمیت است. شایان ذکر است ما در موسسه ویزا هوم برای شما می توانیم برای اخذ ویزای فرانسه اقدام نماییم.

مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا

rule

۱- تهیه و جمع آوری مدارک مورد نیاز

edit

۲-اخذ فرم های مربوطه و تکمیل فرم ها و ارسال آن ها

person

۳-پرداخت هزینه های مربوطه

sync

۴-انگشت نگاری و دریافت ویزا توریستی کانادا

اخذ ویزا کانادا برای اعضای خانواده

شما میتوانید نسبت به اخذ ویزای توریستی کانادا برای خانواده اقدام کنید. نحوه گرفتن ویزای توریستی کانادا برای اعضای خانواده به صورت زیر است:

1- ویزای توریستی کانادا برای همسر:

می‌توانید از طریق ویزای همراه توریستی (TRV)، برای همسر خود ویزای توریستی کانادا بگیرید.

2- ویزای توریستی کانادا برای خواهر و برادر:

شانس دریافت ویزا برای اعضای درجه یک مثل برادر و خواهر، بیشتر از اعضای دیگر است.خواهر و برادرتان با استفاده از دعوت ‌نامه‌ی ارسالی از سوی شما می‌توانند پرونده را برای ارائه آماده کنند. و حضور شما در کانادا، امتیاز مثبتی برای آنها است.

3- ویزای توریستی کانادا برای پدر و مادر:

اگر در کانادا تحصیل می‌کنید با استفاده از دعوت‌ نامه کانادا که از سمت دانشگاه یا مرکز آموزشی صادر می‌شود، امکان دعوت کردن پدر و مادر به کانادا وجود دارد. این دعوت‌نامه، فرایند گرفتن ویزای توریستی را برای پدر و مادر راحت تر می‌کند.

4- ویزای توریستی کانادا برای فرزند:

اگر وضعیت قانونی در کانادا دارید شما می‌توانید برای فرزند خود ویزای توریستی کانادا دریافت کنید.

آماده‌سازی مدارک و مراحل دریافت ویزای توریستی کانادا قبل از درخواست

اعتبار ویزای توریستی کانادا

افسران کشور کانادا در ابتدا که وارد خاک این کشور می شوید، اعتبار ویزای شمار را بررسی می کنند. کسانی که ویزای توریستی کشور کانادا را دارند می توانند تا شش ماه در این کشور اقامت داشته باشند.

هزینه اخذ ویزای توریستی کانادا

هزینه های اخذ ویزای کانادا متفاوت می باشد. به این معنا که اگر مراحل به مراحل اخذ ویزا و گرفتن وقت سفارت تسلط ندارید بهتر است کار اخذ ویزای خود را به موسسه های معتبری همچون ویزا هوم بسپارید. مجموعه ویزا هوم با کادر مجربی که دارند به شما کمک می کنند که بدون هیچ مشکلی مراحل اخذ ویزا خود را طی کنید.

همچنین این مسئله بسیار مهم است که شما چه مقدار از مراحل را خود سپری می کنید و چه درخواست هایی از ویزا هوم دارید. به همین سبب نمی توان هزینه مشخص و ثابتی را اعلام نمود و باید براساس درخواست های ارائه شده شما هزینه ویزای توریستی کانادا را حساب نمود. هزینه ویزای توریستی کانادا تضمینی حدودی بوده و برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه ها با ما تماس بگیرید.

 

شرح هزینه هر نفر خانواده
ترجمه رسمی مدارک ۵۰۰,۰۰۰ تا ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
بررسی پرونده توسط سفارت ۱۰۰ دلار ۵۰۰ دلار (خانواده ۵ نفره یا بیشتر)
وکیل مهاجرت (اختیاری) ۵۰۰ تا ۶۰۰ دلار
انگشت نگاری  ۸۵ دلار  ۱۷۰ دلار (خانواده ۲ نفره یا بیشتر)
سفر ۳ روزه به ترکیه برای انگشت نگاری  ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان  —
پیکاپ ویزا شروع از ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
بلیط رفت و برگشت هواپیما به مقصد ونکوور ۲,۸۰۰ تا ۳,۵۰۰ دلار
محل سکونت ماهانه ۱,۵۰۰ تا ۴,۰۰۰ دلار
بیمه درمانی روزانه ۵ دلار – ماهانه ۱۵۰ دلار
تفریحات ماهانه ۵۰۰ دلار
حمل و نقل عمومی ماهانه ۱۰۰ تا ۱۵۰ دلار
پوشاک (شلوار یا تیشرت) ۳۰ تا ۵۰ دلار
خرید سوغاتی ۱۰ تا ۲۰ دلار
خورد و خوراک (یک وعده غذا + قهوه) ۱۵ دلار + ۵ دلار
تمدید اقامت به عنوان ویزیتور ۱۰۰ دلار

از زمانی که هزینه درخواست ویزای توریستی کانادا را پرداخت نمایید، فرایند بررسی پرونده شروع می شود. مدت‌زمان پاسخ‌دهی به ویزای توریستی کانادا به عوامل مختلفی بستگی دارد اما به طور متوسط، مدت زمان دریافت ویزای توریستی کانادا برای هر پرونده 57 روز است.

دلایل ریجکت ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا ممکن است به دلایل مختلفی ریجکت شود که در ادامه به مهم ترین دلایل آن می پردازیم:

 • هدف نامشخص از سفر
 • دارایی و اموال ناکافی در کشور مبدا
 • ارائه مدارک ناکافی یا ناقص
 • وضعیت شغلی ناپایدار متقاضی در کشور مبدا
 • تناسب نداشتن بین مدت اقامت در کانادا و میزان تمکن مالی اثبات شده
 • نداشتن سابقه سفر
 • عدم ارائه مدارک کافی از فرد دعوت کننده
 • عدم توانایی مالی کافی فرد دعوت کننده 
 • مشکلان سلامت جسمی
 • داشتن سوء پیشینه کیفری
 • عدم توانایی در قانع کردن مامور پرونده از بازگشت به کشور

پس از رفع ریجکتی، مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا را دوباره باید طی کرد.

نحوه تمدید و تبدیل ویزای توریستی کانادا

تبدیل ویزای توریستی به کاری

اگر میخواهید ویزای توریستی خودرا به ویزای کاری تبدیل کنید، از قبل در مورد پیدا کردن شغل و گرفتن پیشنهاد شغلی از کارفرمایان کانادایی تحقیق کنید. شرایط خود را برای به دست آوردن شغل بسنجید.

تبدیل ویزای توریستی به تحصیلی

اگر قصد دارید پس از اخذ ویزای توریستی در کانادا آن را به ویزای تحصیلی کانادا تبدیل کنید، از قبل در مورد شرایط خود برای پذیرش در دانشگاه‌های کانادا تحقیق کنید

مهاجرت از طریق ویزای توریستی

امکان تغییر مستقیم ویزای توریستی به اقامت دائم کانادا وجود ندارد و ابتدا باید از طریق یکی از روش‌های تحصیلی یا کاری، ویزای تحصیلی یا ویزای کار کانادا بگیرید و پس از به دست آوردن شرایط لازم برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید.

بهترین مجموعه برای اخذ ویزا توریستی کانادا

برای سفر به کانادا به صورت توریستی ابتدا باید اقدام به اخذ ویزای کانادا توریستی نمایید. برای دریافت ویزای کانادا مراحل و مدارک خاصی نیاز است. گاهی برخی افراد برای طی کردن راحت تر مسیر، به دنبال وکیل ویزای توریستی کانادا می روند.

همچنین گاهی افراد برای اخذ ویزای توریستی کانادا تضمینی و اخذ ویزای توریستی کانادا بدون دعوت نامه به سراغ مجموعه های معتبری همچون ویزا هوم می روند تا بتوانند با مشاوره گرفتن از آن ها و سپردن مراحل به کارشناسان مربوط با خیالی راحت مراحل دریافت ویزا خود را طی کنند. شما میتوانید با خیال راحت سوالات خودرا در رابطه با نحوه اخذ ویزا کانادا، مدت زمان ویزای توریستی کانادا، شرایط ویزا توریستی کانادا و هزینه ویزا توریستی کانادا با کارشناسان ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول در خصوص اخذ ویزای ایتالیا

اخذ ویزای توریستی کانادا چقدر طول میکشه؟

مدت زمان اخذ ویزای توریستی کانادا توسط سفارت کانادا به طور دقیق اعلام نشده است. اما عوامل متعددی در مدت زمان صدور ویزا تاثیر گذار هستند. از جمله نوع شغل فرد، هدف از سفر به کشور کانادا، سن فرد متقاضی و... . البته مسئله مهم دیگر کشوری است که متقاضی از آن جا درخواست ویزا کرده است. به دلیل متفاوت بودن شرایط پرونده ها، مدت زمان بررسی نیز متغیر است. پس نمی توان زمان دقیقی را اعلام نمود.

اخذ ویزای تحصیلی کانادا چقدر طول میکشه؟

مدت زمان صدور ویزای کانادا حداقل 12 هفته بعد از طی کردن مراحل ثبت درخواست ویزا است. متقاضی باید پس از صدور ویزا گذرنامه را برای دریافت مهر ویزا به سفارت کانادا در آنکارا تحویل دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

3 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید