اخذ ویزای توریستی کانادا

سالانه تعداد زیادی از افراد به دلایل مختلفی از جمله سفر و تحصیل وارد کشور کانادا می شوند. افرادی که قصد ورود به کشور کانادا را داشته باشند اگر اقامت دائم یا شهروندی کانادا را نداشته باشند احتیاج به دریافت ویزا از این کشور را دارند. به همین سبب همواره افراد به دنبال دریافت ویزا توریستی کانادا هستند. در ادامه به چگونگی اخذ ویزای توریستی کانادا خواهیم پرداخت.

ویزای-توریستی-کانادا

نحوه اخذ ويزا توريستی كانادا

دریافت ویزا کانادا توریستی شرایط و مراحل خاصی دارد و این شرایط و مدارک کاملا به نوع ویزایی که درخواست می کنید و کشور مبدا شما بستگی دارد . ویزای توریستی کانادا دو نوع متفاوت دارد. از جمله:

به معنای اجازه تنها یکبار، ورود به کشور می باشد. یعنی شما اگر از خاک کانادا خارج شدید دیگر نمی توانید به این کشور وارد شوید و باید دوباره ویزا مربوط را اخذ نمایید. و در واقع شما وقتی وارد کشور کانادا شدید تا پایان اقامت خود نباید از کشور خارج شوید و اگر خارج شدید اجازه ورود دوباره را با همان ویزای قبلی ندارد. باید دوباره ویزای جدیدی دریافت نمایید.

ویزا-سینگل-کانادا

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی کانادا

مدارک-لازم-جهت-اخذ-ویزای-توریستی-کانادا

برای دریافت ویزا باید مدارک ویزای توریستی کانادا که کشور کانادا بسته به نوع سفر شما اعلام کرده است به همراه داشته باشید. مدارک اخذ ویزای توریستی کانادا عبارتند از:

 • گذرنامه متقاضی و گذرنامه های قبلی متقاضی: باید پاسپورت متقاضی حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.
 • 1قطعه عکس 3در4 رنگی با زمینه سفید،
 • شناسنامه و ترجمه آن
 • سند ازدواج به همراه ترجمه آن
 • نامه اشتغال به تحصیل فرزندان
 • فرم تکیمل شده فرد و همراهان او: برای هر یک از افراد متقاضی باید به صورت جداگانه تکمیل شود.
 • سند ملکی و ترجمه آن
 • نامه تمکن مالی
 • گردش 4 ماهه حساب متقاضی
 • دعوت نامه (در صورت وجود)
 • برگه رزرو هتل
 • برگه رزرو بلیط هواپیما رفت و برگشت
 • برنامه سفر
 • برگه رضایت نامه محضری والدین برای افراد زیر 18 سال به همراه ترجمه آن

نکته : داشتن تاریخچه سفر مناسب به خصوص سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن برای اخذ ویزای کانادا بسیار حائز اهمیت است. شایان ذکر است ما در موسسه ویزا هوم برای شما می توانیم برای اخذ ویزای فرانسه اقدام نماییم.

شرایط ویزای توریستی کانادا

با اخذ ویزای کانادا شما می توانید به خاک کانادا وارد شوید و در مدتی مشخص در این کشور اقامت داشته باشید. اما اگر می خواهید به این کشور به مدت محدودی سفر کنید بهتر است ویزای توریستی دریافت نمایید، مگر اینکه شما شهروندی کانادا یا اجازه اقامت دائم این کشور را داشته باشید.

این نکته را در نظر داشته باشید شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا این است که به شما هزینه های درمانی و بیمارستانی داده نمی شود و بهتر است قبل از سفر خودتان اقدام به خرید بیمه سفر با پوشش های مناسب پزشکی نمایید.

همچنین برای هزینه ویزای ایتالیا از وبسایت ویزا هوم کمک بگیرید.

شماره تلفن ویزاهوم:09221550170

مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا

rule

۱- تهیه و جمع آوری مدارک مورد نیاز

edit

۲-اخذ فرم های مربوطه و تکمیل فرم ها و ارسال آن ها

person

۳-پرداخت هزینه های مربوطه

sync

۴-انگشت نگاری و دریافت ویزا توریستی کانادا

هزینه اخذ ویزای توریستی کانادا

هزینه های اخذ ویزای کانادا متفاوت می باشد. به این معنا که اگر مراحل به مراحل اخذ ویزا و گرفتن وقت سفارت تسلط ندارید بهتر است کار اخذ ویزای خود را به موسسه های معتبری همچون ویزا هوم بسپارید. مجموعه ویزا هوم با کادر مجربی که دارند به شما کمک می کنند که بدون هیچ مشکلی مراحل اخذ ویزا خود را طی کنید.

همچنین این مسئله بسیار مهم است که شما چه مقدار از مراحل را خود سپری می کنید و چه درخواست هایی از ویزا هوم دارید. به همین سبب نمی توان هزینه مشخص و ثابتی را اعلام نمود و باید براساس درخواست های ارائه شده شما هزینه اخذ ویزا توریستی را حساب نمود. شما می توانید با مشاوره گرفتن از گروه ویزا هوم قبل از انجام مراحل از هزینه های مربوطه اطلاع پیدا کنید.

بهترین مجموعه برای اخذ ویزا توریستی کانادا

برای سفر به کانادا به صورت توریستی ابتدا باید اقدام به اخذ ویزای کانادا توریستی نمایید. این کار طی کردن مراحل و مدارک خاص خود را نیاز دارد که باید از جزئیات آن مطلع باشید. گاهی برخی افراد برای طی کردن راحت تر مسیر، به دنبال وکیل ویزای توریستی کانادا می روند.

همچنین گاهی افراد برای اخذ ویزای توریستی کانادا تضمینی به سراغ مجموعه های معتبری همچون ویزا هوم می روند تا بتوانند با مشاوره گرفتن از آن ها و سپردن مراحل به کارشناسان مربوطه با خیالی راحت مراحل دریافت ویزا خود را طی کنند.

سوالات متداول در خصوص اخذ ویزای ایتالیا

اخذ ویزای توریستی کانادا چقدر طول میکشه؟

مدت زمان اخذ ویزای توریستی کانادا توسط سفارت کانادا به طور دقیق اعلام نشده است. اما عوامل متعددی در مدت زمان صدور ویزا تاثیر گذار هستند. از جمله نوع شغل فرد، هدف از سفر به کشور کانادا، سن فرد متقاضی و... . البته مسئله مهم دیگر کشوری است که متقاضی از آن جا درخواست ویزا کرده است. به دلیل متفاوت بودن شرایط پرونده ها، مدت زمان بررسی نیز متغیر است. پس نمی توان زمان دقیقی را اعلام نمود.

اخذ ویزای تحصیلی کانادا چقدر طول میکشه؟

مدت زمان صدور ویزای کانادا حداقل 12 هفته بعد از طی کردن مراحل ثبت درخواست ویزا است. متقاضی باید پس از صدور ویزا گذرنامه را برای دریافت مهر ویزا به سفارت کانادا در آنکارا تحویل دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید