اخذ ویزای فرانسه ، قیمت، شرایط و مدارک

فرانسه یکی از زیباترین کشورهای گردشگری جهان شناخته می شود. این کشور یکی از اعضای اتحادیه اروپا است و پس از آلمان، دومین کشور پرجمعیت اروپایی محسوب می شود. کشور فرانسه با سواحل خیره کننده در جنوب، مکان های مناسب کوهنوردی و اسکی در کوه های آلپ و قلعه های افسانه ای در شمال، برای هر سلیقه ای جذابیت دارد. ویزای فرانسه در ۴ نوع دسته بندی میشود که شامل : ویزای توریستی، ویزای تحصیلی، ویزای کار و ویزای ترانزیت و ازدواج میباشد. با اخذ ویزای فرانسه شما اجازه ورود به خاک این کشور را خواهید داشت.

اخذ-ویزای-فرانسه
پرچم-فرانسه-

شرایط اخذ ویزا فرانسه

برای آنکه ریجکتی ویزای فرانسه اتفاق نیفتد باید متقاضیان طبق قوانین سفارت فرانسه شرایط لازم را داشته باشند تا بتوانند برای دریافت ویزای فرانسه اقدام و درخواست آنها توسط افسر سفارت مورد بررسی قرار گیرد. شرایط ویزای فرانسه شامل موارد زیر است:

  • داشتن سابقه ویزای شینگن

داشتن سابقه ویزای شینگن برای دریافت ویزای فرانسه بسیار حائز اهمیت می باشد. در واقع امکان رد شدن درخواست ویزا فرانسه برای اولی ها از طرف سفارت فرانسه بسیار زیاد است.

شماره تلفن ویزاهوم:09221550170

ویزا هوم برای افرادی که  اولین بار  درخواست ویزای شینگن می دهند، امکان اخذ این ویزا را فراهم کرده است.

  • شرایط درخواست ویزای مولتی فرانسه

متقاضیانی که قصد درخواست ویزای مولتی شینگن از سفارت فرانسه را دارند لازم است که حداقل یک سال از صدور آخرین ویزای شینگن آنها گذشته باشد.

  • ارائه تمکن مالی

تمکن مالی نقش مهمی در مثبت بودن جواب ویزای شینگن دارد. داشتن تمکن مالی نشان می دهد که متقاضی می تواند هزینه های سفر  و اقامت در فرانسه را تامین کند.

  • ارائه سندی بر تضمین بازگشت به ایران

افراد با ارائه اسنادی مانند مدارک شغلی در ایران، سند ملکی و غیره باید نشان دهد که دارای وابستگی مالی یا عاطفی در ایران بوده و قصد اقامت دائم در فرانسه را ندارد.

انواع ویزای فرانسه

صدور ویزای فرانسه انواع مختلفی دارد و افراد باید با توجه به هدف خود از سفر به این کشور برای دریافت یکی از ویزاهای فرانسه اقدام کنند. انواع ویزاهای فرانسه شامل موارد زیر است:

کشور فرانسه از نظر نیروی کار ماهر دچار کمبود است و امکان کار را برای نیرو های متخصص خارجی فراهم آورده است. کشور فرانسه ویزای جستجوی کار ارائه نمی دهد و جهت اخذ ویزای کار فرانسه ابتدا نیاز به یافتن یک کارفرمای فرانسوی و یک پیشنهاد شغلی دارید. برای تحقق این امر لازم است ابتدا زبان فرانسوی را یاد بگیرد زیرا اکثر موقعیت های شغلی در فرانسه به زبان اصلی این کشور نیاز دارند.

ویزای-فرانسه

مراحل اخذ و دریافت ویزای فرانسه

1. بررسی مدارک و جمع‌آوری آن ها برای اخذ ویزا

2. پر کردن فرم درخواست ویزا برای فرانسه به صورت آنلاین، در این مرحله باید پاسپورت خود را به همراه داشته باشید.

3. تعیین زمان برای مصاحبه، بهتر است برای اخذ و درخواست ویزای بلند مدت فرانسه 2 هفته الی 3 ماه و برای اخذ ویزای کوتاه مدت فرانسه 2 هفته الی 6 ماه قبل از پرواز مصاحبه را انجام دهید.

4. ارسال مدارکتان و پرداخت هزینه

5. در مرحله اخر باید درخواستتان را پیگیر کنید.

مراحل-اخذ-ویزای-فرانسه-

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای فرانسه

نمونه ویزاهای اخذ شده فرانسه توسط ویزا هوم

هزینه اخذ ویزای فرانسه

قیمت ویزای فرانسه متغیر است. اما این تمام هزینه نیست، شما با توجه به نوع ویزای درخواستان، هزینه را نیز باید در سفارت فرانسه پرداخت کنید.

هزینه به دلار نوع ویزا
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ویزای ترانزیت
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ویزای اقامت کوتاه مدت
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ویزای تحصیلی
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید سایر ویزاهای طولانی مدت

شماره تلفن ویزاهوم:09221550170

گرفتن ویزای فرانسه چقدر طول می‌کشد؟

معمولا درخواست ویزای فرانسه بین ۵ تا ۲۰ روز کاری توسط کارگزار بررسی می شود. اما باید بدانید این زمان تقریبی است به طور مثال برای ویزای طولانی مدت بین الی 20 روز که ممکن است تا 2 ماه نیز طول بکشد. برای ویزای کوتاه مدت بین 5 روز الی 3 هفته کاری زمان می برد. همچنین مدت زمان گرفتن ویزای فرانسه بدون دعوتنامه و با دعوتنامه متفاوت است و باید از مشاورین مجرب ویزا هوم در ارتباط باشید.

اعتبار ویزای فرانسه

اعتبار برای ویزا فرانسه به نوع آن بستگی دارد که در جردول زیر به بررسی آن ها می پردازیم:

ویزای کوتاه مدت یا شینگن ۹۰ روز
ویزای طولانی مدت ۳ ماه تا ۱ سال
ویزای کوتاه مدت یا شینگن ۹۰ روز

بهترین شرکت برای اخذ ویزای فرانسه

ویزا هوم یکی از بهترین و با سابقه ترین شرکت های مهاجرتی آشنا با تمامی شرایط، مدارک و قیمت ویزای فرانسه است که می تواند شما را در این مسیر یاری کند. برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر و یا رفع ریجکتی ویزای فرانسه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالت متداول در خصوص ویزای فرانسه

برای ویزای توریستی فرانسه چقدر موجودی بانکی لازم است؟

برای ویزای توریستی فرانسه باید حداقل موجودی 3000 یورو را در 6 ماه گذشته نشان دهد.

آیا برای گرفتن اخذ ویزای فرانسه، نیازی به ضمانت بانکی است؟

خیر برای گرفتن ویزای فرانسه هیچ نیازی به ضمانت بانکی نیست.

چگونه ویزای فرانسه را بگیریم؟

درصورتی که واجد شرایط دریافت ویزای فرانسه باشید، می توانید به دفاتر فرانسه در کشور خود مراجعه کرده و با ارائه مدارک لازم برای ویزای فرانسه را ارسال کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید