وقت سفارت یونان، شرایط و مدارک

پایتخت کشور یونان شهر آتن، شهری با تاریخ غنی است. این کشور از همان گذشته های دور هم برترین دانشمندان را در دل خود پرورانده است. آتن شهری است که زمین هایش مناسب کشاورزی نمی باشند. به همین علت از گذشته تا کنون مردم این کشور مشغول دریانوردی و تجارت هستند. ویزای یونان، در حال حاضر جزو سخت‌ترین ویزای کشورهای حوزه شینگن است و بیشترین درصد ریجکتی ویزای شینگن در ایران، در اختیار ویزای این کشور است. برای دیدن سواحل بی نظیر یونان و لذت بردن از مناظر بی نقص این کشور تنهاترین را گرفتن وقت سفارت یونان جهت اخذ ویزا این کشور می باشد.

وقت-سفارت-یونان
پرچم-یونان-

درخواست وقت سفارت یونان

در گذشته اگر شما قصد تعیین وقت سفارت برای کشور یونان را داشتید، لازم بود به صورت حضوری به محل سفارت مراجعه می کردید، در صف منتظر می ماندید و در آخر هم ممکن بود مجبور به مراجعه مجدد می شدید، حتی تغییر وقت سفارت یونان موجب عقب ماندن کارهای سفارت شما میشد. اما در حال حاضر تعیین وقت سفارت یونان اینترنتی شده است که این امر باعث سرعت بخشیدن به امور سفارت و اخذ ویزا شد.

شما برای گرفتن وقت سفارت یونان می توانید از طریق سامانه VSF که کارگزار سفارت این کشور محسوب می شود، اقدام به دریافت نوبت کنید. البته ممکن است شما به فرایند اخذ ویزا و دریافت نوبت سفارت یونان آشنایی نداشته باشید. این جا است که می توانید کارهای سفارت خود را از صفر تا صد به ویزا هوم بسپارید.

شماره تلفن ویزاهوم:09221550170

نحوه گرفتن وقت سفارت یونان

روند ثبت نام اینترنتی بدین گونه است که شخص ابتدا باید در سایت سفارت یونان عضو شود، سپس با پاسخ به پرسش های خواسته شده توسط سفارت، اطلاعات خود را ثبت کند. پس از ثبت اطلاعات، برای تعیین وقت، از بین یکی از وقت های آزاد تعیین شده از سوی سفارت یونان یکی را انتخاب کند.

البته این تعیین وقت به معنای قطعی شدن آن نیست بلکه این وقت رزرو شده باید به تایید سفارت یونان برسد. برای اطلاع از تایید وقت از سوی سفارت یونان تاییدیه ای به شخص درخواست کننده ارسال می شود. در صورتی که فرد تاییده ای دریافت نکند باید دوباره از سایت سفارت اقدام به تعیین وقت نماید.

مراحل انجام امور در سفارت یونان

اولین مرحله؛ گرفتن وقت سفارت یونان اقدام به صورت آنلاین است، و به این دلیل که این امر بسیار آسان شده است از بهترین شرایط گرفتن وقت سفارت یونان به شمار می رود.

اگر این کار را به ویزا هوم بسپارید، ما مدارک لازم را از شما دریافت می کنیم، فرم های مربوطه را پر می کنیم و برای شما وقت ملاقات رزرو می کنیم. درنتیجه هزینه پیگیری فرایند از دوش شما برداشته شده و امکان تعیین وقت سفارت یونان برای شما افزایش می یابد.

گرفتن-وقت-سفارت-یونان

مدارک مورد نیاز سفارت یونان در تهران

مدارک لازم برای سفارت یونان علاوه بر فرم تکمیل شده که باید همراه داشته باشید شامل موارد زیر است:

  • شناسنامه
  • گذرنامه

اعتبار پاسپورت باید حداقل شش ماه بیشتر از تاریخ ویزای درخواستی باشد. از صفحه اول و دوم گذرنامه و باقی صفحاتی که در آنها مهر ویزا خورده، کپی بگیرید.

  • دو قطعه عکس رنگی

ویژگی های ضروری عکس برای ویزا: عکس رنگی، زمینه سفید، تمام رخ، در ابعاد 4*3 که کمتر از سه ماه پیش گرفته شده و کاملا با ظاهر فعلی عکس همخوانی داشته باشد.

  • اسنادی مبنی بر وضعیت شغلی متقاضی

برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه رسمی آخرین حکم کارگزینی

برای کارمندان بخش خصوصی: ترجمه روزنامه رسمی شرکت به همراه رزومه ی شرکت به زبان انگلیسی، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی.

برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها: کارت بین المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی.

برای مشاغل آزاد: ترجمه جواز کسب و یا کارت بانکی

  • آخرین ماه حساب بانک شخصی:

پرینت حساب بانکی باید روی سربرگ انگلیسی بانک و مهر شده به سفارت یونان ارائه شود.

  • ترجمه ی یک سند مالکیت، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی
  • بلیط هواپیما
  • رزرو هتل در یک یا چند شهر یونان برای کل مدت اقامت
  • بیمه مسافرتی

بعد از تایید مدارک سفارت یونان، افراد باید بیمه مسافرت فردی یا جمعی داشته باشند. این بیمه هزینه های احتمالی بازگشت به میهن تحت مراقبت های پزشکی، هزینه های احتمالی نیاز به درمان  و یا هزینه های بیمارستانی اضطراری را پوشش دهد و تا پایان طول اقامت در تمام کشورهای منطقه شنگن معتبر باشد. حداقل پوشش بیمه برای هر شخص مبلغ سی هزار یورو می باشد. توجه داشته باشید که مدارک اقامت تمکن مالی یونان موارد دیگری است.

مدارک-مورد-نیاز-سفارت-یونان-در-تهران-

وقت سفارت یونان فوری با ویزا هوم

برای اینکه بتوانید در کمترین زمان ممکن به سفارت مراجعه کنید باید از وقت سفارت یونان در ایران، وقت فوری بگیرید. مشاوران ویزاهوم در پشتیبانی برای انجام کارهای شما در خدمت شما هستند تا در کمترین زمان ممکن بتوانید وقت سفارت را اخذ کنید.

با اخذ وقت فوری سفارت، در کمتر از دو هفته می توانید به سفارت مراجعه کنید. هزینه وقت سفارت یونان در این مورد بیشتر خواهد بود تا بتوانید وقت سفارت را سریع تر از آنچه که می خواهید اخذ کنید.

لازم است بدانید مجموعه ویزا هوم علاوه بر دریافت وقت برای سفارش کشور های مختلف در زمینه مهاجرت و ویزای فرانسه، ایتالیا و یونان و سایر کشور های دیگر یاری رسان شما خواهد بود. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین این مجموعه در ارتباط باشید.

شماره تلفن ویزاهوم:09221550170

سوالات متداول در خصوص  وقت سفارت برای کشور یونان

برای اخذ ویزای یونان با هدف سفر باید به کجا درخواست دهیم؟

اگر قصد دارید که فقط به یونان سفر کنید، کافی است تا درخواست خود را در سامانه آنلاین سفارت این کشور ثبت کنید.

چه مدت طول می کشد تا ویزای یونان را دریافت کنیم؟

معمولا ظرف مدت 15 تا 30 روز پس از ارائه مدارک، به شما اطلاع داده خواهد شد که برای شما ویزا صادر شده است یا خیر.

بررسی مدارک توسط سفارت یونان چه مدت زمان می برد؟

معمولا بررسی مدارک بین دو تا چهار هفته زمان خواهد برد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید