وقت سفارت مکزیک

با وجود سفارت کشور مکزیک در ایران، دیگر نیاز نیست برای ورود به سفارت، در صف های طولانی منتظر بمانید زیرا در حال حاضر می توان به صورت آنلاین و از طریق سایت وقت سفارت مکزیک گرفت.

در ادامه کامل ترین راهنمای دریافت وقت سفارت مکزیک را بیان می کنیم؛ برای تسریع این روند به شما پیشنهاد می کنیم حتما با مشاورین ویزا هوم در ارتباط باشید.

همچنین اگر می خواهید اطلاعات کاملی درباره تعیین وقت سفارت فرانسه، سوئیس و … داشته باشید با مشاوران ما تماس بگیرید.

نحوه گرفتن وقت سفارت مکزیک

برای گرفتن وقت سفارت مکزیک در ایران، ابتدا باید در سایت https://citas.sre.gob.mx ثبت نام نموده، نام کاربری و کد عبور دریافت کنید.

در مرحله بعد وارد سایت فوق شده و مراحل لازم برای گرفتن وقت سفارت را طی کنید. در نهایت تاریخ و ساعت حضور شما در سفارت نمایش داده می شود و باید از آن پرینت تهیه کنید. این پرینت را باید به همراه سایر مدارک در هنگام ملاقات حضوری به همراه داشته باشید. در ضمن تا زمان اخذ ویزا، نام کاربری و پسورد سایت سفارت مکزیک را نزد خود نگه دارید.

مدارک مورد نیاز برای گرفتن وقت سفارت ویزای مکزیک

پس از تعیین وقت سفارت مکزیک، مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کنید، کامل بودن مدارک و حضور به موقع در دفتر سفارت است. این که چه مدارکی باید ارائه دهید، بستگی به هدف سفر و نوع ویزای شما دارد؛ اما به طور کلی برای همه ویزاها به موارد زیر نیاز دارید:

 • گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار
 • کپی گذرنامه های قبلی
 • عکس رنگی واضح
 • گردش مالی 3 یا 6 ماه اخیر (برای ویزاهای کاری و تجاری به گردش حساب 6 ماهه نیاز است)
 • مدارک مربوط به تمکن مالی
 • سند ملکی معتبر
 • برگه تاییدیه وقت سفارت مکزیک
 • فرم تکمیل شده درخواست ویزای مکزیک
 • فیش حقوقی سه ماهه اخیر
 • سوابق بیمه ای فرد
 • دعوت نامه (در صورت نیاز)
 • گواهی اشتغال

وقت سفارت فوری مکزیک

در شرایطی که نیاز به سفر فوری به مکزیک دارید، اخذ وقت سفارت فوری مکزیک ضرورت پیدا می‌کند. با استفاده از این امکان، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، حتی ۱ ساعت بعد از درخواست، به سفارت مراجعه و برای دریافت ویزا اقدام کنید.

نحوه گرفتن وقت سفارت مکزیک

اگر سوالی در رابطه با تعیین وقت سفارت چک، مکزیک، هلند و … دارید کافی است با مشاوران ویزا هوم تماس بگیرید.

+989221550170

نکات مهم در خصوص وقت سفارت فوری مکزیک
هزینه بیشتر: به طور کلی، هزینه اخذ وقت فوری سفارت مکزیک بیشتر از وقت عادی خواهد بود.
مدارک و شرایط خاص: در برخی موارد، ممکن است برای اخذ وقت فوری سفارت مکزیک، ارائه مدارک و شرایط خاص، مانند اثبات ضرورت سفر فوری، الزامی باشد.
مؤسسات و شرکت‌های مختلفی نیز وجود دارند که می‌توانند در زمینه اخذ وقت سفارت فوری مکزیک به شما کمک کنند. این مؤسسات با دریافت مبلغی، مراحل مربوط به دریافت وقت فوری را برای شما انجام می‌دهند.
انتخاب روش مناسب برای دریافت وقت سفارت فوری مکزیک به شرایط و نیازهای شما بستگی دارد. اگر تمایل به تسریع در پروسه دریافت ویزا دارید و به اطلاعات و تخصص لازم در این زمینه دسترسی ندارید، می‌توانید از خدمات ویزا هوم استفاده کنید.

هزینه وقت سفارت مکزیک

به طور کلی هزینه وقت سفارت و اخذ ویزای هر کشوری تا حدودی به نوع ویزا بستگی دارد؛ همچنین ممکن است، برای کودکان و بزرگسالان متفاوت باشد. بر اساس آخرین اطلاعات در زمان حضور در سفارت مکزیک، باید مبلغ 48 دلار آمریکا را به صورت نقدی پرداخت کنید، تا درخواست شما مورد بررسی قرار گیرد.

لازم به ذکر است که گرفتن وقت از طریق سایت سفارت مکزیک، به خودی خود هزینه ای ندارد؛ البته در صورتی که قصد اخذ وقت فوری سفارت را داشته باشید و از طریق مراکز فعال در زمینه امور مهاجرتی اقدام کنید، ممکن است، هزینه ای بابت گرفتن وقت در کوتاه ترین زمان، پرداخت خواهید کرد. در ازای پرداخت این مبلغ، گاهی اوقات یک ساعت پس از درخواست، می توانید، در سفارت حضور یابید.

گرفتن وقت سفارت مکزیک

وقت سفارت مکزیک چقدر طول می کشد؟

بسته به نوع ویزا و سایر شرایط، پروسه گرفتن وقت و اخذ ویزای مکزیک، ممکن است، بین 1 تا 2 ماه طول بکشد؛ بنابراین توصیه می شود، حداقل دو ماه پیش از سفر خود برای دریافت وقت سفارت اقدام کنید.

آدرس و شماره تلفن سفارت مکزیک

پس از گرفتن وقت سفارت مکزیک در تهران باید در زمان تعیین شده به آدرس زیر مراجعه کنید:

منطقه 3 تهران، بزرگراه آفریقا، خیابان گلفام، پلاک 12

شماره های تماس: 22012921، 22057588، 22057590، 22057586

فکس: 22057589

وب سایت سفارت مکزیک در تهران : embamex.sre.gob.mx/iran

+989221550170

گرفتن وقت سفارت مکزیک با ویزا هوم

همان طور که در ابتدای نوشتار اشاره کردیم، بهترین کار برای گرفتن وقت سفارت مکزیک و اخذ ویزای این کشور کمک گرفتن از ویزا هوم می باشد. در اینجا لازم است، خاطر نشان کنیم که ویزا هوم، یک موسسه معتبر و خوش سابقه در حوزه اخذ انواع ویزا و امور مهاجرتی است. کارشناسان این مجموعه از زمان دقیق باز شدن سایت نوبت دهی سفارت، اطلاع دارند. با راهنمایی مشاوران مجرب ویزا هوم، نه تنها موفق به دریافت وقت سفارت کشورهای مختلف مانند وقت سفارت ایتالیا، آلمان، مکزیک و … در اسرع وقت خواهید شد، بلکه ویزای خود را نیز در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه ممکن دریافت خواهید کرد.

5/5 - (1 امتیاز)