پیگیری-درخواست-ویزای-توریستی-فرانسه

پیگیری درخواست ویزای فرانسه

گاهی این اتفاق می افتد که شما درخواست ویزا می دهید اما جواب ویزای شما با تاخیر می آید. در این زمان بهترین کار این است که بتوانید وضعیت پرونده خود را پیگیری کنید. اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که پیگیری درخواست ویزا، شانس دریافت ویزا را برای شما بیشتر نمی کند. در این مقاله به چگونگی پیگیری درخواست ویزای فرانسه و روش های پیگیری آن فرانسه می پردازیم. برای اقامت تمکن مالی ایتالیا می توانید از سایت دیدن کنید.

 

روش های پیگیری درخواست ویزا فرانسه

برای پیگیری درخواست ویزای فرانسه، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

  1. پیگیری آنلاین: می‌توانید با ورود به سایت سفارت فرانسه در کشور خود، با استفاده از شماره پیگیری که در هنگام تقدیم درخواست ویزا دریافت کرده‌اید، وضعیت درخواست خود را پیگیری کنید.
  2. تماس تلفنی: می‌توانید با تماس با تلفن سفارت فرانسه در کشور خود، وضعیت درخواست خود را پیگیری کنید.
  3. مراجعه حضوری: می‌توانید با مراجعه به سفارت فرانسه در کشور خود، وضعیت درخواست خود را پیگیری کنید. در این روش، بهتر است قبل از مراجعه حضوری، با سفارت فرانسه در کشور خود تماس گرفته و از آدرس و وقت سفارت فرانسه خود آگاه شوید.
  4. ارسال ایمیل: می‌توانید با ارسال ایمیل به سفارت فرانسه در کشور خود، وضعیت درخواست خود را پیگیری کنید. در این روش، بهتر است اطلاعات دقیق و کامل در مورد درخواست خود را در ایمیل درج کنید تا پاسخ دقیق‌تری دریافت کنید.

توصیه می‌شود پیگیری درخواست اخذ ویزای فرانسه را به‌صورت منظم و در بازه‌های زمانی مشخصی انجام دهید. از جمله بازه‌های زمانی مناسب برای پیگیری، می‌توان به پایان هر هفته یا هر دو هفته یکبار اشاره کرد.

شما می توانید از ریق مجموعه ویزاهوم مراحل پیگیری درخواست خود و شماره تماس های سفارت را دریافت نمایید و از این مجموعه مشاوره دریافت کنید.

پیگیری درخواست ویزا از VFS 

VFS کارگزاری است که وظیفه ارائه خدمت های کنسولی را به همه کشورهای ایران برعهده دارد. پس از ثبت اطلاعات بیومتریک شما در سفارت، به شما یک رسید داده می شود. برای پیگیری درخواست ویزا باید از طریق کد رهگیری نوشته شده بر روی رسید اطلاعات بیومتریک، وضعیت ویزا را پیگیری نمایید.

شما می توانید برای پیگیری وضعیت ویزای خود به صورت حضوری، به این مرکز مراجعه کنید اما به دلیل شلوغ بودن و حجم بالای کاری، پاسخ درستی مبی بر تایید یا رد ویزای شما داده نمی شود و همان روش آنلاین بهترین و سریع ترین گزینه به حساب می آید.

برای اخذ اقامت ایتالیا با مشاورین ما تماس بگیرید.

سایت پیگیری درخواست ویزای فرانسه

باید برای دریافت وقت سفارت فرانسه و پیگیری ویزا فرانسه باید به سایت های وبسایت مرکز ویزا از طریق آن درخواست خود را ثبت نمایند.

اگر از طریق VFS ویزای خود را سفارش داده اید، باید از همین سایت هم پیگیری نمایید. می توانید با مراجعه به سایت های infoVIS ، TLS، CAPAGO، VFS پیگیری صدور ویزا فرانسه خود را انجام دهید.

برای پیگیری باید برای هر سایتی اطلاعات خاص آن را وارد نمایید که با مراجعه به هر سایت می توانید اطلاعات درخواستی آن را متوجه شوید.

 

شماره تلفن ویزاهوم 09221550170

 

پیگیری درخواست ویزای تحصیلی فرانسه

زمانی که متقاضی درخواست ویزا را به مراجع مربوطه ارائه می دهد یک شماره رسید تایید دریافت به او داده می شود. این شماره می تواند به عنوان شماره پرونده یا مرجع بیان شده باشد.

اگر درخواست ویزای تحصیلی داده باشید می توانید به وبسایت مربوطه مراجعه نمایید و با شماره های رسید خود وضعیت درخواست خود را بررسی نمایید. شما می توانید هم از طریق شماره پرونده و هم از طریق شماره پاسپورت وضعیت درخواست خود را بررسی نماید.

پیگیری درخواست ویزای کاری فرانسه

نتیجه درخواست ویزای کاری در فاصله زمانی 15 تا 45 روز ارسال می شود. اما اگر می خواهید پیگیری نمایید و یا 45 روز گذشته است و همچنان پاسخ ویزای شما نیامده است می توانید از طریق سایت های درخواست ویزا و سایت vfs درخواست خود را پیگیری نمایید.

پیگیری درخواست ویزای توریستی فرانسه

پیگیری-درخواست-ویزای-توریستی-فرانسه-

ویزای توریستی فرانسه را نیز همانند باقی دیگر ویزاها می توانید از طریق vfs یا دیگر سایت هایی که می توانید درخواست ویزا دهید، با نوشتن شماره پرونده یا کد پیگیری، درخواست ویزای خود را بررسی نمایید. پس از دریافت نتیجه خود، اگر ویزای شما رد شده باشد می توانید خیلی زود در پی رفع آن باشید و درخواست بررسی مجدد دهید.

پیگیری درخواست ویزای سرمایه گذاری فرانسه

همانطور که می‌دانید یکی از روش های مهاجرت به فرانسه دریافت ویزای سرمایه گذاری است. شما می توانید برای پیگیری ویزای فرانسه خود از طریق وبسایت های گفته شده در بخش های دیگر وضعیت ویزای خود را بررسی نمایید. در روز مصاحبه به فرد متقاضی ویزا سرمایه گذاری شماره پیگیری داده می شود که می تواند از آن طریق وضعیت ویزای خود را بررسی نماید.

شماره تلفن ویزاهوم 09221550170

جمع‌بندی

پیگیری صدور ویزای فرانسه درخواستی شما می تواند از طریق مختلف و در سایت های مختلف درخواست ویزا صورت بگیرد. بازه زمانی پاسخ ویزا بین 15 تا 45 روز است. اما می توانید بین این تاریخ ها نیز از طریق سایت وضعیت خود را پیگیری کنید. اما پیگیری شما منجر به مثبت شدن پاسخ ویزا نخواهد شد. شما می توانید با دریافت مشاوره از گروه ویزا هوم، مراحل اخذ و دریافت ویزا را به بهترین شکل و به ترتیب پیش ببرید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشتهٔ پیشین
هزینه عوارض خروج در سال 1402 چقدر است ؟
نوشتهٔ بعدی
شرایط اخذ ویزای خرید ملک فرانسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

سریعترین را مهاجرت با ویزا هوم