دریافت-آسان-ویزای-شینگن

کدام کشورها ویزای شینگن راحت می دهند ؟

برای رفتن به کشورهای عضو منطقه شینگن بهتر است راه هایی را انتخاب کنید که بتوانید با اطمینان خاطر بیشتری، اقدام به درخواست ویزا نمایید. یکی از این راه ها انتخاب کشوری است که با راحتی بیشتری به افراد ویزا ارائه می دهد. بهتر است از متخصصین این زمینه کمک بگیرید تا به شما راهنمایی کنند که دریافت راحت ویزای شینگن چگونه است و چه کارهایی باید انجام داد. در ادامه مقاله به چگونگی دریافت ویزای شینگن تضمینی و دریافت آسان ویزای شینگن می پردازیم.  

شماره تلفن ویزاهوم:09221550170

شانس ویزای شینگن چیست؟

ویزای شینگن یکی از معتبرترین و مهم ترین ویزاهای دنیا به شمار می رود و سالانه تعداد زیادی از افراد در تلاش برای گرفتن این ویزا برای خود هستند و به دنبال دریافت آسان ویزای شینگن تضمینی هستند. با داشتن ویزای شینگن افراد می توانند به 22 کشور عضو اتحادیه اروپا و 4 کشور عضو انجمن تجاری اروپا سفر کنند. زیرا ویزای شینگن اجازه عبور و مرور به کشورهای عضو این منطقه را به راحتی صادر می کند و در واقع از مرزهای آزاد برخوردار است.

به دلیل داشتن اقتصادی پیشرفته و همچنین وجود دانشگاه های معتبر در سطح جهان، کشورهای عضو شینگن از پرطرفدارترین کشورهای جهان هستند و سالانه برای ادامه تحصیل یا تفریح در این کشورها، افراد زیادی به سفارت کشورهای مربوطه مراجعه کرده و تقاضای ویزا می کنند. کشورهای عضو منطقه شینگن همچون فرانسه، ایتالیا و اسپانیا، قطب توریستی در جهان هستند و سالانه تعداد زیادی از افراد به منظور تفریح و توریستی به این کشورها سفر می کنند.

اما مهم ترین سوالی که برای افراد مطرح است این است که چه عواملی باعث راحت تر گرفتن ویزای شینگن است؟ و چه کاری می شود انجام داد که شانس دریافت ویزای شینگن برای افراد بالاتر رود؟

بهتر است قبل از اقدام به دریافت ویزای شینگن و انتخاب مسیر درست باید با افراد متخصص و دارای تجربه مشورت کنید تا بتوانید با سهولت و راحتی و آگاهی از مسیر دریافت ویزا، اقدام به اخذ ویزا نمایید. زیرا حساسیت کشورهای عضو شینگن یکسان نیست و هر کشوری بر مسائل و مدارک خاصی تاکید دارد. برخی از کشورها افراد کمتری را ریجکت می کنند و برعکس برخی کشورها تنها به برخی از کشورها اجازه ورود می دهد. پس بهتر است با داشتن آگاهی کافی از نحوه دریافت ویزا، کشوری را که با سهولت بیشتری ویزا صادر می کند را انتخاب نمایید.

از مسائل مهمی که باعث دریافت ویزا شینگن برای افراد می شود:

  • تهیه و آماده کردن مدارک مورد نیاز سفارت.
  • با دقت و ترتیب مدارک را چیدمان کنید تا دسترسی به آن ها آسوده باشد.
  • کشوری که با سهولت به شما ویزا می دهد انتخاب نمایید و از این کشور تقاضای ویزا کنید.

دریافت بی دردسر ویزای شینگن

دریافت-بی-دردسر-ویزای-شینگن

در ابتدا باید این نکته بیان شود که نمی توان گفت دریافت بی دردسر ویزای شینگن تضمینی وجود دارد و کشوری به صورت صد در صد و تضمینی ویزا صادر می کند. هر کشوری قانون خاص خود را دارد و باید شرایط و ویژگی هایی که مورد نظر سفارت است به صورت دقیق و کامل رعایت شود. اما گاهی برخی از کشورها نسبت به باقی کشورهای دیگر به راحتی و با سهولت بیشتری برای متقاضیان ویزا ارائه می دهند.

فرانسه

یکی از این کشورها فرانسه است. فرانسه با وجود قوانین و شرایطی که برای افراد برای دریافت ویزا ارائه کرده است، باز هم با سهولت بیشتری ویزا ارائه می دهد. اما همچنان باید گفت که به صورت صد در صد نیست و ممکن است بنا به شرایطی به فردی ویزا ندهد. خبر خوش اینکه موسسه ویزا هوم ویزای فرانسه را با حداقل مدارک مورد نیاز برای شما اخذ می نماید.

 

ایتالیا

کشور دیگر ایتالیا است. این کشور از سال 2015 بیش از 70 درصد افراد را مورد پذیرش ویزا قرار داده است. این کشور حساسیت کمتری در ارائه ویزا دارد و اگر مدارک کامل باشد و تهدیدی برای منطقه و این کشور حساب نشوید می توانید ویزا این کشور را دریافت نمایید.طبق آمار ویزای ایتالیا یکی از پر درخواست ترین ویزا ها در بین کشور های عضو اتحادیه شنگن می باشد.

همچنین برای اخذ ویزا ایتالیا توریستی از مشاوران ویزا هوم کمک بگیرید.

این کشور نیز به شما اجازه می دهد تا ظرف مدت 3 هفته اعتراض خود را برای ریجکت شدن ویزا اعلام نمایید و اگر اعتراض شما مورد قبول واقع شود به شما ویزا داده می شود.

 

اسپانیا

اسپانیا نیز کشوری است که به افراد اجازه ورود را با سهولت بیشتری می دهد. اگر مدارک شما کامل باشد و تهدیدی برای منطقه نباشید به شما ویزا می دهند. در سال های 2017 تا 2019 اسپانیا حدود 68 درصد از درخواست های خود را تایید کرده است و به افراد ویزا ارائه داده است.

به دلیل اینکه افراد پس از رفتن به اسپانیا دیگر به کشور خود باز نگشته اند و با وجود ویزای موقتی که داشته اند در این کشور حضور داشتند، اسپانیا قوانین خود را سخت گیرانه تر کرده است و بند 9 قوانین را جدی تر پیگیری می کند و افراد در هنگام درخواست ویزا باید اثبات کنند که به کشور خود باز می گردند. اما اگر مدارک شما کامل باشد و قانونمند باشید اسپانیا به آسانی به شما ویزا ارائه می دهد.

شماره تلفن ویزاهوم:09221550170

جمع‌بندی

جهت دریافت ویزا فرانسه، ایتالیا و دیگر کشور ها و دریافت ویزا شینگن باید کشوری را انتخاب کنید که به شما ویزای شینگن را به راحتی ارائه می دهد تا شانس دریافت ویزا برای شما بیشتر شود. با داشتن یک ویزای شینگن در پاسپورت شما دیگر کشورهای عضو به شما با شانس بیشتری ویزا ارائه می دهند. باید در نظر داشته باشید که تاثیر ویزای شینگن بر ویزای توریستی کانادا نیز بسیار زیاد است. بنابراین بهتر است با کمک مشاوران ویزاهوم کشوری را انتخاب نمایید که به شما ویزا را به راحتی ارائه می دهند.

 

سوالات متداول در خصوص دریافت آسان ویزای شینگن

تضمین صد در صد برای اعطا ویزا به افراد وجود دارد؟

خیر حتی کشوری که با راحتی و سهولت بالا به افراد ویزا ارائه می دهد هم گاهی ممکن است به دلایلی ویزا را ریجکت کند و نمی توان گفت کشوری به صورت قطعی برای افراد ویزا صادر می کند.

برای دریافت ویزا شینگن بهتر است از کدام سفارت اقدام نماییم؟

به طور کلی کشورهای فرانسه، اسپانیا، یونان و هلند با سهولت بیشتری به افراد ویزا ارائه می دهند. اما تضمین قطعی وجود ندارد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشتهٔ پیشین
تفاوت ویزای شینگن با توریستی چیست؟
نوشتهٔ بعدی
گرفتن ويزای شينگن با دعوتنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

سریعترین را مهاجرت با ویزا هوم