ويزای-شينگن-بدون-دعوتنامه

گرفتن ويزای شينگن بدون دعوتنامه

یکی از پرطرفدارترین و پرجاذبه ترین منطقه در دنیا، قاره اروپاست. این منطقه به دلیل وضعیت اقتصادی مناسب و داشتن دانشگاه های معتبر در سراسر دنیا، یکی از معتبرترین ویزاها را در سطح جهان داراست. به همین دلیل همواره افراد در تلاش برای گرفتن ویزا شینگن هستند. در این مقاله چگونگی گرفتن ويزای شينگن بدون دعوتنامه و نحوه گرفتن ویزای شینگن بدون دعوت نامه می پردازیم.

شماره تلفن ویزاهوم:09221550170

شرایط اخذ ویزای شینگن بدون دعوت نامه

برای دریافت ویزای شینگن باید شرایطی را رعایت کرد و با داشتن شرایط ويزاي شينگن بدون دعوتنامه است که کشور مورد نظر به شما ویزای شینگن می دهد. در صورت نداشتن یکی از این شرایط کشور مربوطه می تواند به شما ویزا ارائه ندهد. شرایط اخذ ویزای شینگن توریستی بدون دعوت نامه عبارتند از:

مشخص کردن هدف از سفر به طور دقیق: باید قبل از اقدام برای دریافت ویزا هدف خود را از سفر به کشور مورد نظر بیان کنید. پس از آن می توانید ویزا را از کشور مورد نظر درخواست کنید.

داشتن تمکن مالی: برای دریافت راحت و مطمئن ویزا شینگن باید تمکن مالی داشته باشید. بدین معناست که پول کافی و مناسب در حساب خود داشته باشید تا کشور مورد نظر اطمینان حاصل کند که شما می توانید از پس هزینه های خود بر بیایید. این نوع ویزا به راحتی ویزای توریستی کانادا بدست نمی‌آید و نیاز به مدارک ویژه ای است.

گردش حساب: باید برای درخواست ویزا گردش 3 ماهه حساب خود را به صورت یورو به کشور مربوطه در وقت سفارت یونان و دیگر کشور ها، آن ارائه نمایید. این گردش حساب از این جهت مورد توجه است که کشور مورد نظر در جریان وضعیت مالی شما باشد و باید پرینتی که از گردش حساب خود ارائه می دهید با حساب شما همخوانی داشته باشد. در غیر این صورت می توانند به شما ویزا ارائه ندهند.

سفارت را قانع کنید که به کشور خود بر میگردید: باید مدارکی را به سفارت مربوطه ارائه دهید که آن ها را مطمئن سازید که به کشور خود بازمی گردید.

دعوتنامه: یکی از شرایط داشتن دعوتنامه است. اما این شرط الزامی نیست و شما می توانید بدون داشتن دعوتنامه نیز اقدام به درخواست ویزا نمایید. داشتن دعوتنامه تنها سرعت دریافت ویزا را برای شما بیشتر می کند و تضمینی ایجاد نمی کند که قطعا به شما این ویزا داده می شود.

 

مدارک اخذ ویزای شینگن بدون دعوتنامه

مدارک-اخذ-ویزای-شینگن-بدون-دعوتنامه

برای اخذ ویزای شینگن باید شرایط و مدارکی که مورد نیاز است و سفارت کشور مورد نظر شما بیان کرده است، تهیه و آماده نمایید. یکی از این مدارکی که سفارت اعلام کرده است دعوتنامه است. اما مدرکی نیست که وجود آن الزامی باشد. اما اگر این مدرک را داشته باشید می توانید بدون هیچ مشکل و به راحتی اقدام به دریافت ویزا نمایید. مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن بدون دعوت نامه عبارتند از:

 • دو قطعه عکس رنگی 3در 4 که اخیرا گرفته شده باشد.
 • فرم درخواست ویزا شینگن
 • شناسنامه: اصل و ترجمه آن
 • گذرنامه جدید و کپی از صفحات آن
 • گذرنامه های قدیمی
 • کارت ملی
 • سند ملکی به نام متقاضی
 • سند ملکی اگر به نام همسر متقاضی باشد، از همه صفحات شناسنامه همسر باید کپی ارائه شود.
 • مدارک شغلی
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • رزرو هتل و برگه تاییدیه آن.
 • اگر متقاضی مشاغل خصوصی دارد مدارکی مورد نیاز جواز کسب، پروانه بهره‌برداری، جواز مطب، کارت بازرگانی و…
 • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، کارت و حکم بازنشستگی، برگه اشتغال به کار، 3 فیش آخر حقوقی و…
 • گردش سه‌ماهه حساب
 • برگه تمکن مالی با تاییدیه امور بین‌الملل

برای اخذ ویزای توریستی کانادا بدون دعوت نامه با کارشناسان ویزا هوم در ارتباط باشید.

شماره تلفن ویزاهوم:09221550170

هزینه اخذ ویزای شینگن بدون دعوتنامه

برای دریافت ویزا از کشور مورد نظر که عضو منطقه شینگن است باید هزینه هایی را به سفارت پرداخت نمایید. این هزینه ها برای بررسی مدارک شما و برای کارهای مربوط به سفارت گرفته می شود و به همین سبب با وجود اینکه ویزای کسی ریجکت هم شود این ویزا به فرد بازگردانده نمی شود.

همچنین جهت اطلاع از نحوه اخذ و هزینه ویزا فرانسه با کارشناسان ما ارتباط برقرار بفرمایید.

هزینه های گرفته شده از افراد به دلایل مختلفی می تواند متفاوت باشد. به همین سبب نمی توان به همه افراد قیمت و هزینه ثابت و دقیقی را بیان کرد. زیرا این هزینه ها با توجه به سن، شرایط شخصی و فردی افراد و هدف از سفر و نوع ویزا می تواند متفاوت باشد. همچنین این نکته نیز مهم است که داشتن یا نداشتن دعوتنامه برای فرد متقاضی تغییری در هزینه های پرداختی به سفارت ایجاد نمی کند.

 

بهترین شرکت برای اخذ ويزای شينگن بدون دعوتنامه

برای اخذ ويزای شينگن بدون دعوتنامه باید مراحل آن را دقیق و به ترتیب طی نمود و مدارک مورد نیاز را که سفارت مشخص کرده است به همراه داشت. اما داشتن یا نداشتن دعوتنامه که یکی از مدارک اعلام شده برای سفارت است تغییری در ضمانت بخشی به دریافت ویزا برای افراد ندارد. تنها باعث سرعت بخشیدن به دریافت ویزا برای افراد می شود.

شما میتوانید بدون داشتن دعوتنامه نیز مراحل دریافت ویزا را طی کنید و ویزا کشور مورد نظر را دریافت نمایید. برای اطلاع بیشتر از سریع ترین راه اخذ ویزای شینگن بدون دعوت نامه و مدارک ويزای شينگن بدون دعوت نامه و اخذ اقامت ایتالیا می توانید از گروه ویزا هوم مشاوره دریافت نمایید تا شما را در تمامی مراحل دریافت ویزا همراهی کنند.

 

سوالات متداول در خصوص ويزا شينگن بدون دعوتنامه

افراد می توانند به صورت مستقل اقدام به دریافت ویزا نمایند و چه هزینه هایی را باید پرداخت کنند؟

اگر فردی اطلاعات مناسبی برای سفر و دریافت ویزای شینگن را داشته باشد می تواند خودش اقدام به اخذ ویزا نماید. هزینه های پرداختی تنها هزینه هایی است که به صورت نقدی به سفارت مربوط داده می شود.

بدون داشتن دعوتنامه نیز می توان اقدام به دریافت ویزا نمود؟

بله، وجود دعوتنامه تنها امتیاز محسوب می شود و نبودن آن اشکالی در دریافت ویزا برای افراد نمی کند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشتهٔ پیشین
فرق ویزای شینگن و تحصیلی چیست؟
نوشتهٔ بعدی
فرق ویزای شینگن و مولتی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

سریعترین را مهاجرت با ویزا هوم