ویزا گلوبال فرانسه

ویزا گلوبال فرانسه چیست ؟

بسیاری از کشورها برای اینکه بتوانند ویزای متقاضیان مهاجر را در زمانی کمتر بررسی کنند از شرکتی معتبر و جهانی کمک گرفته‌اند تا در تشخیص هویت متقاضیان به آن‌ها کمک کند.

از آنجا که فرانسه یکی از پرطرفدارترین کشورها برای مهاجرت است، برای رد یا درخواست ویزا گلوبال فرانسه از این شیوه استفاده می‌کند. البته بهترین کار برای اخذ ویزای فرانسه تضمینی این است که حتما با متخصصان حرفه‌ای آژانس‌های معتبری مانند ویزا هوم مشورت کنید و پس از آن باقی مسیر را با راهنمایی آنان طی کنید.

 

از وی اف اس چه می‌دانید؟

اگر شما نیز تمایل دارید بدانید ویزا گلوبال فرانسه چیست؟ ابتدا باید اطلاعات خود را در زمینه این شرکت جهانی و معتبر تکمیل کنید و بدانید که این مرکز چه کمکی می‌تواند به شما در دریافت ویزا داشته باشد. پس از آن می‌توانید برای دریافت این ویزا نیز اقدام کنید و از خدمات آن بهره ببرید.

وی اف اس گلوبال شرکتی معتبر، تجاری و جهانی است که با سفارت برخی از کشورها مانند فرانسه همکاری می‌کند. به همین دلیل برخی خدمات را در اختیار افرادی قرار می‌دهد که تمایل دارند به فرانسه مهاجرت کنند.

VFS Global نقش مدیریتی را برای درخواست ویزا ایفا می‌کند. به همین دلیل متقاضیان باید مدارک خود را همراه فرم درخواست در اختیار این مرکز قرار دهند تا بتواند داده‌های بیومتریک آنان را تایید کند.

این مرکز به مهاجران کمک می‌کند تا بسیاری از خدمات مانند پر کردن فرم را با سهولت بیشتری انجام دهند و احتمال خطای آنان را کاهش می‌دهد. کارکنان این شرکت نقشی در تایید یا رد درخواست ویزا ندارند، بلکه صحت اطلاعات را تایید می‌کنند.

چگونه باید ویزای گلوبال را دریافت‌ کرد؟

روند درخواست ویزای گلوبال فرانسه با پر کردن فرمی که در سایت سفارت فرانسه قرار داده شده است، آغاز کنید. البته  توجه داشته‌ باشید که اگر ویزای شما از نوع خدماتی و دیپلماتیک است این شرکت هیچ کمکی نمی‌تواند به شما‌ در دریافت ویزا داشته باشد. شرکت وی اف اس تنها برای دریافت ویزای تحصیلی، تحقیقاتی یا اتحاد خانواده می‌تواند همراه شما‌ باشد.

گام بعدی پس از اینکه فرم مربوطه را پر کردید این است که وقت سفارت فرانسه vfs گلوبال فرانسه را تنظیم کنید. برای اینکه بتوانید وقتی را رزرو کنید لازم است مبلغی را پرداخت کنید و باید بدانید که وقت تعیین شده غیر قابل لغو خواهد بود. با این حال این زمان قابل تغییر خواهد بود.

چه مدارکی برای اخذ ویزای گلوبال فرانسه مورد نیاز است؟

اگر شما نیز به دنبال اخذ ویزای گلوبال فرانسه هستید باید بدانید که چون این شرکت تنها وظیفه دارد که امر دریافت مجوز را تسهیل کند، در نتیجه باقی موارد، دقیقا نکاتی است که به صورت کلی برای ارسال درخواست انواع ویزا باید رعایت کنید.

به عنوان مثال شرایط ویزای گلوبال فرانسه دقیقا مطابق با شرایطی است که برای ویزاهای دیگر فرانسه باید احراز کنید. در نتیجه لازم است تا مدارکی را آماده کنید و سپس آن را همراه با درخواست خود ارسال کنید. مدارک ویزا گلوبال فرانسه که باید ارسال کنید به شرح زیر است:

 • فرم درخواست ویزای فرانسه
 • دو قطعه عکس پاسپورتی که به تازگی گرفته باشید
 • پاسپورتی که اعتبار آن حداقل سه ماه بعد از پایان‌مدت اقامت شما در فرانسه باشد.
 • اگر سابق بر این ویزایی د‌اشته‌اید لازم است تا کپی آن‌ها را نیز ضمیمه کنید.
 • بیمه مسافرتی که بتواند خدمات بهداشتی شما را از نظر مالی تامین کند.
 • مدرکی که نشان دهد می‌توانید در مدت اقامت خود هزینه زندگی خود را بپردازید.
 • در صورتی که استخدام شده‌اید قرارداد کاری خود را ارسال کنید.

خدمات وی آی پی (VIP)شرکت وی اف اس گلوبال

خدمات وی آی پی (VIP)شرکت وی اف اس گلوبال

اگر نیاز به خدمات اضافی و به اصطلاح VIP دارید تنها کافی است کمی هزینه بپردازید تا این خدمات شامل شما شود. این خدمات مازاد بر خدمات معمولی است که این شرکت برای دولت‌ها و شرکت‌ها در نظر گرفته است.

البته در نظر داشته باشید که هیچ تضمینی وجود ندارد که خدمات وی آی پی منجر به پذیرش صد در صد ویزای شما شود.  برای اینکه بتوانید از این خدمات بهره ببرید برای هر کدام باید هزینه جداگانه بپردازید. خدمات وی آی پی شامل موارد زیر است:

 • خدمات کپی: ۵۰ یورو
 • عکسبرداری در محل شرکت: ۹ یورو
 • قابلیت استفاده از اس ام اس
 • خدمات پیک: ۱۴ یورو

 

وی اف اس گلوبال چه خدماتی ارائه نمی‌دهد

اولین‌ نکته‌ای که باید در زمینه خدمات این شرکت بدانید این است که هیچ تضمینی برای قبولی ویزای شما وجود ندارد. تایید ویزا به هیچ‌ عنوان شامل خدمات این شرکت‌ نمی‌شود.

این شرکت تنها وظیفه دارد برای بالا بردن سرعت کار مدارک شما را بررسی کرده و به شما کمک کند از صحت مدارک مطمئن شوید‌ پ.‌فراموش نکنید حتی تایید یا رد ندارک نیز بر عهده این شرکت نیست و خود سفارت این کار را انجام می‌دهد.

 

آدرس و تلفن شرکت وی اف اس  گلوبال در تهران

شرکت گلوبال وی اف اس دارای یک نمایندگی در ایران بوده که در تهران مستقر است. دقت کنید قبل از حضور باید در سایت مبدا خود که ایران است را انتخاب و سپس مقصد را وارد کنید.

پس از اینکه زمان‌ملاقات برای شما تعیین شد  باید به یکی از دو شرکت مراجعه کنید. یکی از این دفترها در‌ میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی شمالی، کوچه عرفی شیرازی، پلاک ۴۹‌ واقع شده است.

دفتر دیگر در خیابان پاسداران، میدان هروی، خیابان گلستان پنجم، مجتمع هروی سنتر، طبقه چهارم قرار درد. در  صورت نیاز با شما ۶_۰۲۱۹۱۰۰۸۰۴۵ تماس بگیرید

نکات ورود به دفتر VFS

نکات ورود به دفتر VFSاز آنجا که حفظ امنیت و مسائل امنیتی در شرکت گلوبال بسیار مهم است برای ورود باید چند نکته را در نظر داشته باشید تا با هیچ مشکلی روبه‌رو نشوید.‌این نکات عبارتند از:

 • اجازه ندارید هیچ.گونه لوازم الکترونیکی که دارای باتری است با خود به داخل شرکت ببرید. دوربین، کاست صوتی و تصویری، دیسک فشرده، دستگاه MP3، فلاپی، لپ‌تاپ و دستگاه‌های پرتابل مشابه از جمله این موارد است.
 • تنها وسیله‌ای که باید با خود همراه کنید یک کیسه حاوی مدارک است. حمل هرگونه چمدان، ساک، سامسونت، کیف چرمی، کنفی، پارچه‌ای، کوله و پوشه زیپ‌دار ممنوع است.
 • هیچ بسته و پاکت مهروموم شده‌ای را نباید با خود حمل‌ کنید.
 • هیچ وسیله تیزی مانند قیچی، چاقو، خودکار یا فیلتر ناخن نباید با خود حمل کنید‌.
 • اسلحه و ابزار مشابه یا قابل انفجار نباید بد خود ببرید.
 • ورود افراد زیر ۱۸ سال بدون ولی همراه ممنوع است.
 • افراد مسن یا ناتوان که نیاز به شرایط مساعد دارند باید با هماهنگی وارد شوند تا لوازم مورد نیاز آنان تهیه شود.

اخذ ویزای گلوبال فرانسه به کمک مجموعه ویزا هوم

دریافت ویزای برخی از کشورها بسیار سخت و زمان‌بر است و چون متقاضیان بسیار زیادی دارد سفارت فرانسه با برخی از شرکت‌ها قراردادی را امضا می‌کند تا این روند سرعت بیشتری داشته باشد.

این شرکت‌ها مدارک شما را بررسی می‌کنند و چنانچه مشکلی داشته باشد قبل از سفارت به شما کمک می‌کند. ویزا گلوبال فرانسه این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا صحت مدارک شما تایید شود‌ و ویزای شما با سهولت بیشتری تایید شود‌. با این حال می‌توانید از متخصصان ما در زمینه اخذ ویزا مانند اخذ ویزای توریستی فرانسه و اخذ ویزای گلوبال کمک بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشتهٔ پیشین
شرایط ویزای همراه در ایتالیا
نوشتهٔ بعدی
ویزای ایتالیا برای فرصت مطالعاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

سریعترین را مهاجرت با ویزا هوم