Canadian immigration lawyer

وکیل مهاجرتی کانادا

اگر به فکر مهاجرت به کانادا هستید، بهتر است با یک وکیل مهاجرتی کانادا واجد شرایط مشورت کنید. وکیل مهاجرتی کانادا  در ویزا هوم متخصصی است که می‌تواند به شما در فرآیند پیچیده و اغلب گیج‌کننده درخواست اقامت در کانادا کمک کند.

وکیل مهاجرتی ما قوانین و مقررات مهاجرتی کانادا را می داند و می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین برنامه را برای شرایط خود انتخاب کنید، فرم‌های لازم را تکمیل کنید و مدارک خود را جمع‌آوری کنید.

وکیل مهاجرتی کانادا
وکیل مهاجرتی کانادا

اگر به فکر مهاجرت به کانادا هستید، بهتر است با یک وکیل مهاجرتی کانادا واجد شرایط مشورت کنید. وکیل مهاجرتی کانادا  در ویزا هوم متخصصی است که می‌تواند به شما در فرآیند پیچیده و اغلب گیج‌کننده درخواست اقامت در کانادا کمک کند.

وکیل مهاجرتی ما قوانین و مقررات مهاجرتی کانادا را می داند و می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین برنامه را برای شرایط خود انتخاب کنید، فرم‌های لازم را تکمیل کنید و مدارک خود را جمع‌آوری کنید.

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

حال احتمالاً این سؤال پیش می آید که بهترین وکیل مهاجرت به کانادا چه کسی است و چگونه باید آن را انتخاب کرد؟

جهت پاسخ به پرسش بالا باید گفت که بهترین وکیل مهاجرت، شخصی است که علاوه بر تخصص و مهارت از تجربه کافی نیز برخوردار باشد. یعنی پس از گذراندن دوره های مختلف در دانشگاه یا کالج و کسب موفقیت در آزمون جامع حقوق مهاجرت، به صورت فردی برای به دست آوردن اطلاعات مربوط به قوانین خاص کشور کانادا تلاش کند؛ همچنین با شرکت در دوره های مرتبط، همواره اطلاعات خود را بروز نگه دارد.

پیشنهاد ما برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرتی کانادا در تهران، مراجعه به ویزا هوم است. وکلای این مجموعه، اطلاعات جامعی در زمینه امور مهاجرتی و اخذ انواع ویزای کانادا دارند؛ از مراحل ابتدایی تا پایان کار متقاضیان را راهنمایی خواهند کرد.

وکیل مهاجرت به کانادا

خدمات ویزا هوم به عنوان وکیل مهاجرتی کانادا

انتخاب روش مهاجرت و نوع ویزا، گرفتن وقت سفارت و ارسال درخواست، ثبت، آماده‌سازی و چیدمان مدارک لازم، تکمیل فرم ها، جلب رضایت افسر مهاجرت و موفقیت در مصاحبه (برای برخی ویزاها) و دفاعیات احتمالی از جمله مراحلی هستند که تحت نظر وکیل مهاجرتی ویزا هوم با موفقیت طی می شوند.

به طور کلی کمک گرفتن از وکیل رسمی کانادا، نه تنها احتمال موفقیت پرونده را چند برابر می کند؛ بلکه در صورت ریجکت شدن متقاضی (رد درخواست ویزا) امکان ورود پرونده به دادگاه و دفاع از آن را فراهم می‌نماید.

وکیل مهاجرتی کانادا در تورنتو

وکیل مهاجرتی برای کانادا

وکیل مهاجرتی ویزا هوم، به عنوان وکیل رسمی در کشور کانادا ثبت شده است؛ به همین دلیل سپردن کار اخذ ویزا و گرفتن اقامت کانادا به وی، تأثیر فوق‌العاده مثبتی بر روند پرونده مهاجرتی خواهد گذاشت.

مواقعی پیش می آید که برای دریافت ویزای کانادا به ارتباط با سازمان ها یا مراکزی در کشور کانادا نیاز داریم. بی تردید چنین ارتباطاتی توسط وکیل رسمی کانادا به بهترین شکل برقرار می شوند.

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا

هزینه وکیل مهاجرت کانادا، وابسته به عوامل گوناگونی مانند نوع ویزا، شرایط متقاضی و مواردی از این قبیل است؛ به عنوان مثال هزینه وکیل برای دریافت ویزای توریستی کانادا از 1500 یا 2000 دلار شروع شده و ممکن است، به بالای 6000 دلار نیز برسد. برای برخی ویزاها، این هزینه بالای 30 یا 40 هزار دلار است.

ویزا هوم، مناسب ترین هزینه را برای این خدمات در نظر می گیرد. آنچه اهمیت دارد، آن است که هزینه وکیل مهاجرت در مقایسه با هزینه های احتمالی که ممکن است، بر اثر بی اطلاعای متقاضیان به آنها تحمیل شوند، اندک به نظر می رسد.

لازم به ذکر است که وکیل مهاجرتی ویزا هوم از همان ابتدای کار شما را از هزینه هایی که برای اخذ ویزا و مهاجرت پرداخت نمایید، آگاه می کند؛ بنابراین برای این مسئله برنامه ریزی نموده و اصطلاحاً در میانه راه غافلگیر نخواهید شد.

به طور کلی سپردن کار به یک وکیل مهاجرتی مناسب، موجب صرفه جویی در وقت و هزینه افراد شده، احتمال دارد، مهاجرت افراد را چند سال جلو بیندازد.

+989221550170

آیا استخدام وکیل مهاجرتی برای کانادا ضروری است؟

مهاجرت به کشوری مانند کانادا به قوانین مهاجرت بین المللی، قوانین کشورهای مبدأ و مقصد و حتی مقررات کشورهای واسطه، وابسته است. این قوانین، همواره در حال تغییر هستند؛ علاوه بر این روز به روز گسترده‌تر و پیچیده‌تر می شوند؛ به همین دلیل، فرآیند مهاجرت نیز روز به روز با چالش های جدیدی مواجه می گردد. اینجاست که پای وکیل مهاجرتی کانادا به میان می آید.

در صورتی که بدون مراجعه به وکیل بخواهید، پروسه اخذ ویزا و مهاجرت به کانادا را طی کنید، احتمال وارد شدن به مسیری اشتباه که موجب اتلاف وقت، هزینه و حتی زیان مالی خواهد شد، وجود دارد؛ در حالی که یک وکیل یا مشاور متخصص و مجرب در زمینه مهاجرت به کانادا با کلیه قوانین این حوزه آشنایی دارد؛ با استفاده از اطلاعات بروز و تجربه خود متقاضیان مهاجرت به کشور مذکور را به بهترین وجه راهنمایی می کند.

اگر برای ویزای توریستی کانادا بدون دعوت نامه نیاز به راهنمایی دارید مشاوران ویزا هوم در خدمت شما هستند.

مزایای مراجعه به وکیل مهاجرتی کانادا

در ادامه توضیحات قسمت قبل، مهم ترین دلایل کمک گرفتن از وکیل مهاجرت به کانادا را بیان می کنیم:

  • کسب اطلاع از همه قوانین و اقدامات لازم برای مهاجرت به کانادا، پروسه ای بسیار وقت گیر برای متقاضیان است.
  • روش های مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد و انتخاب روش مناسب یکی از جنبه های مهم موفقیت در اخذ ویزا و گرفتن اقامت به شمار می رود.
  • عدم اطلاع از آخرین تغییرات مربوط به قوانین مهاجرتی
  • پیشگیری از بروز اشتباه در تکمیل فرم‌های مربوطه، ارائه مدارک، انجام مصاحبه و مواردی از این قبیل که خطا در آنها می تواند، ریجکتی را در پی داشته باشد.
  • پیشگیری در ارسال مدارک یا ارجاع پرونده مهاجرتی به موسسات کانادا (مثلاً درخواست پذیرش تحصیلی یا کار به مرکز اشتباه یا نامناسب برای متقاضی)

کارشناسان ویزا هوم می توانند شما را در اخذ ویزای تحصیلی کانادا، آلمان، فرانسه و … کمک کنند.

شماره تلفن وکیل مهاجرت به کانادا

برای ارتباط با وکیل مهاجرتی کانادا می توانید، از بخش مشاوره در بالای سایت ویزا هوم، فرم مربوطه را پر کنید؛ همچنین در این قسمت شماره های تماس و سایر راه های ارتباطی مشاهده می شوند.

02126722808

02126722580

09221550170

5/5 - (1 امتیاز)