ویزای بشر دوستانه برزیل

اخذ ویزای بشر دوستانه برزیل

برزیل گزینه مناسبی برای مهاجرت افرادی به شمار می رود که شرایط کشور خود را به علت جنگ یا ناامنی نامساعد می دانند. از شما دعوت می کنیم برای آشنایی با شرایط و نحوه اخذ ویزای بشر دوستانه برزیل در تهران با  همراه ما باشید. در صورت داشتن هر گونه ابهامی از کارشناسان مجموعه ویزا هوم کمک بگیرید.

ویزای بشر دوستانه برزیل 2024

مطابق فرمان شماره 24 (مورخ 3 سپتامبر 2021) دولت برزیل، افغان هایی که در کشور خود امنیت ندارند، می‌توانند، ویزای بشردوستانه دریافت کنند و به برزیل پناه ببرند. این فرمان به علت اتفاقات سیاسی بعد از 15 اگوست 2021 و بر اساس ارزش های بشردوستانه تصویب شده است.

قوانین جدیدی برای متقاضیان ویزای برزیل برای افغانها تصویب شده است که بر اساس آنها، افغانستانی‌ها فقط از طریق سفارت برزیل در تهران و اسلام آباد می توانند، برای دریافت ویزای بشردوستانه اقدام کنند. این قوانین بر مجوز اقامت کسانی که در سال 2021 به علت روی کار آمدن مجدد طالبان، از افغانستان به برزیل مهاجرت کرده‌اند، تأثیر می گذارند.

بر اساس قوانین جدیدی که در سال 2024 جهت اخذ ویزای بشر دوستانه 2024 برزیل برای افغان ها وضع شده است، صدور ویزا به ظرفیت پناهگاه بستگی دارد. این پناهگاه باید از سازمان های غیردولتی برزیل باشد و به واسطه موافقت‌‌نامه‌های همکاری میان وزارت های عدلیه و امنیت عامه تدوین گردد.

قوانین جدید از تاریخ 2 اکتبر 2023 لازم الاجرا بوده و تا 31 دسامبر 2024 معتبر است. ویزای موقتی که صادر می شود، 180 روز اعتبار دارد؛ اما اعتبار مجوز اقامت افغانستانی‌ها، 2 سال است.

شما می توانید برای پاسخ به هرگونه سؤال درباره طریقه ثبت نام ویزه بشردوستانه برزیل و یا  دیگر اخذ ویزا ها مانند اخذ ویزای فرانسه، کانادا و … با شماره تماس درج شده تماس بگیرید.

+989221550170

شرایط ویزای بشر دوستانه برزیل

ثبت نام ویزای بشر دوستانه برزیل

بر اساس آنچه سفارت برزیل در تهران برای افغانها اعلام کرده است، ویزای بشردوستانه برای کسانی است که آزادی یا امنیت جانی آنها به دلیل شرایط سیاسی افغانستان در معرض آسیب می باشد. به عبارت بهتر، ویزای بشر دوستانه برزیل برای افغانها در ایران به آن دسته از افغان هایی تعلق می گیرد که به علت حوادث سیاسی 15 اگوست 2021 افغانستان، زندگی آنها در معرض خطر قرار گرفته است.

مدارک لازم برای اخذ ویزای بشر دوستانه برزیل برای افغانها در تهران

برای درخواست ویزای بشر دوستانه برزیل، ارائه مدارک زیر در هنگام مراجعه به سفارت، مورد نیاز است:

 • مدارک شناسایی یا تذکره
 • پاسپورت
 • فرم تکمیل شده درخواست ویزا
 • رسید چاپ شده ثبت نام در سامانه الکترونیکی به همراه عکس و امضاء
 • مدرک مربوط به رزرو بلیط هواپیما
 • گواهی عدم سوء پیشینه از افغانستان (در صورت عدم امکان ارائه چنین مدرکی، اقرارنامه عدم سوء پیشینه از سایر کشورها قابل قبول است)
 • مدرک ورود قانونی به ایران (حتی در صورت منقضی شدن تاریخ اقامت قانونی در ایران، این مدرک باید ارائه گردد)

برا دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت یا مدارک لازم برای اخذ ویزای کشورهای مختلف مانند اخذ ویزای توریستی کانادا، ایتالیا و … با ما در ارتباط باشید.

طریقه ثبت نام ویزای بشر دوستانه برزیل

نحوه ثبت نام ویزای بشر دوستانه برزیل به این صورت است که متقاضیان به وب سایت رسمی وزارت امور خارجه برزیل مراجعه نموده و ثبت نام خود را به صورت آنلاین انجام می دهند. پس از درج اطلاعات خواسته شده، آپلود مدارک و تکمیل فرم ویزای بشر دوستانه برزیل برای افغانها، یک کد رهگیری در اختیار متقاضی قرار می گیرد. با استفاده از این کد، امکان اصلاح اطلاعات، همچنین پیگیری درخواست فراهم خواهد بود.

شایان ذکر است که پس از پر کردن فرم، متقاضی باید تاریخ و ساعت حضور خود در سفارت و انجام مصاحبه را نیز تعیین کند. علاوه بر این لازم است که از فرم درخواست، پرینت تهیه کرده، پس از الصاق عکس و درج امضاء، فرم اسکن شده، مجدداً آپلود گردد.

ارسال درخواست برای ویزا بشردوستانه برزیل

برای درخواست ویزا، پناهجو به ایمیل خود می‌رود و آدرس ایمیل نمایندگی مربوطه ([email protected]) را وارد می‌کند. در قسمت موضوع، نام، نام خانوادگی و درخواست مصاحبه را می‌نویسد. سپس در متن ایمیل، نام، نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولد و قصد خود برای دریافت ویزای بشردوستانه را ذکر می‌کند. در نهایت، فرم اسکن‌شده را ضمیمه کرده و ایمیل را ارسال می‌کند.

+989221550170

کشورهای صادرکننده ویزای بشردوستانه برزیل برای افغانها 2024

ویزای بشردوستانه برزیل در حال حاضر فقط در پاکستان و ایران صادر می‌شود. متقاضیان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی برزیل یا وبسایت سفارت برزیل در اسلام آباد و تهران مراجعه کنند.  برای دریافت ویزای توریستی برزیل برای افغانها میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

هزینه ویزا بشر دوستانه برزیل

درخواست ویزای بشر دوستانه برزیلقیمت ویزای برزیل برای افغانها رایگان است، متقاضیان باید خودشان تمام هزینه‌های سفر و زندگی در برزیل را تقبل کنند. این شامل هزینه ویزای برزیل برای افغانها، بلیط هواپیما، سفر به برزیل، اجاره خانه، تهیه غذا و سایر مخارج زندگی می‌شود.

مدت اعتبار ویزای بشردوستانه برزیل

ویزای بشردوستانه برزیل ۱۸۰ روز اعتبار دارد و فقط یک بار می‌توان با آن وارد برزیل شد. بعد از ورود به برزیل، فرد ۹۰ روز فرصت دارد تا خود را به پلیس فدرال معرفی کند و برای پناهندگی یا مجوز اقامت بشردوستانه درخواست دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و فرم ثبت نام سفارت برزیل برای افغانها در ایران به  سایت ثبت نام برزیل برای افغانها در ایران مراجعه نمایید.

آدرس سفارت برزیل در تهران ویزای بشر دوستانه

برای ثبت نام ویزای بشردوستانه برزیل میتوانید به سفارت برزیل با آدرس زیر مراجعه نمایید:

 • آدرس سفارت برزیل در تهران: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان سرلشگر فلاحی (زعفرانیه)، خیابان بهار، نبش خیابان یکتا، پلاک 26
 • یکشنبه تا چهارشنبه در ساعات کاری 9 الی 14

ایمیل سفارت برزیل در تهران برای افغانها

بخش مختلف سفارت برزیل ایمیل 

بخش کنسولی سفارت برزیل

[email protected]
تبلیغات و امور اقتصادی برزیل

[email protected]

کنسولی و رزرو وقت سفارت برزیل

mailto: [email protected]

اخذ ویزای بشر دوستانه برزیل از طریق ویزا هوم

در این مقاله، نکاتی درباره نحوه درخواست ویزا برزیل برای افغان ها بیان کردیم. اگر شما نیز از متقاضیان دریافت این ویزای بشر دوستانه برای افغان ها هستید، توصیه می کنیم، پس از مطالعه نکات گفته شده، حتماً از مشاوران مجموعه ویزا هوم کمک بگیرید. همچنین شما می توانید برای اخذ ویزای بشر دوستانه فرانسه هم از ویزا هوم مشاوره دریافت کنید.

مجموعه فوق بیش از 10 سال پیشینه موفق در زمینه اخذ ویزا دارد. کارشناسان ویزا هوم، اطلاعات کاملی درباره وقت سفارت، قوانین ارائه ویزای بشردوستانه، نحوه آماده‌سازی مدارک، نحوه موفقیت در مصاحبه و مواردی از این قبیل دارند. با کمک این مجموعه می توانید، در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه، ویزای بشردوستانه برزیل را به دست آورید.

4.5/5 - (6 امتیاز)

نوشتهٔ پیشین
هزینه ارز دولتی برای مسافران در سال 1403 چقدر است ؟
نوشتهٔ بعدی
رفع ریجکتی ویزای هلند و دلایل آن

42 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • بعرض خدمت شما دوستان عزیز امیدوارم همیشه خوشحال باشی من نعمت الله هستم ازکشور افغانستان من ازناامنی کشورافغانستان نمتونم که زندگی کنم من به کمک نياز دارم خیلی میشه که همکاری ام کنید من خودم به کشور ایران فعلن هستم‌ با تشکر ازشما دوست عزیز. بااحترام

  پاسخ
 • احمد خان سلطانی افغان
  18 فروردین 1403 12:27 ب.ظ

  احمد خان سلطانی افغان در ایران ویزای بشردوستانه برزیل

  پاسخ
 • علی رضا حسینی متقاضی ویزای تحصیلی در مقطع دیپلم در ایران

  پاسخ
  • حبیب محمدی
   24 فروردین 1403 0:48 ق.ظ

   حبیب محمدی افغان در ایران ویزای بشر دوستانه برزیل

   پاسخ
  • حبیب محمدی
   24 فروردین 1403 0:57 ق.ظ

   حبیب افغان در ایران ویزای بشر دوستانه برزیل
   من ازناامنی کشور افغانستان زندگی سخته برام

   پاسخ
   • سلام و عرض ادب من در کشور افغانستان زنده گی می کنم وضعیت فعلی ما در افغانستان واقعا که خراب است از درس عقب ماندم و وضعیت اقتصادی و امنیتی هم خوب نیست

    پاسخ
  • سلام با دفتر تماس بگیرید

   پاسخ
 • پیغله شگوفه
  24 فروردین 1403 8:43 ق.ظ

  سلام من تازه از افغانستان به ایران آمد م همراه با فامیل م وضعیت فعلی ما بسیار خراب است میخواهم به کشور دیگر بروم

  پاسخ
 • قریب الله نیازی د بشردوستانه ویزې برازیل
  د افغانستان د ناامنۍ له امله زما لپاره ژوند ستونزمن دی

  پاسخ
 • I am Seyed Najib from Afghanistan, I have an email for Brazil humanitarian visa, I really want to immigrate to Brazil. کنم

  پاسخ
 • I am Seyed Najib from Afghanistan, I have an email for Brazil humanitarian visa, I really want to immigrate to Brazil.

  پاسخ
 • سلام من در دولت جمهوری بودم فعلن فراری شدم ده کشور ایران کمک کنید

  پاسخ
 • من فارغ التحصیل هستم و نمی توانم در افغانستان ادامه تحصیل بدهم چون شرایط خیلی سخت است و فعلآ هم در کشور ایران مهاجر استم با همسرم مدت دوسال میشود ایران هستم از وقتی که طالب ها افغانستان را گرفت من مهاجرت کردمکردم چون فهمیدم که دیگر آینده ندارد

  پاسخ
 • سلام احترام من علی احمد از افغانستان فلن مهاجر به کشوری ایران هستم بخاطری آزار ازیت از سوری طالبان مجبور شودم به کشوری ایران مهاجرت کونم اینجا هرلحظه درخطر هست که از سویی پلیس ایران به افغانستان دیپورت نشم از دولت ابرازیل خاهیش میکونم مرا کمک کنه برای ویزای بشر دوستانه ممنون میشم 🙏

  پاسخ
 • سلام ارض ادب خدمت کارکنان شما اسم من لعل محمد است من همرمند هستم طبله مینوازم فعلا در کشور ایران زندگی مینمایم میخواهم پناهندکی بدهم با فامیلم لطفا کمکم کنید

  پاسخ
 • محمد علی رحیمی از تهران معلومات ویزای برزیل

  پاسخ
 • سلام و احترام من زیارمل از افغانستان فعلن مهاجر ایران استم بخاطری آزار ازیت از سوی طالبان مجبور شودم به کشور ایران مهاجرت کنم از دولت برزیل خاهیش میکنم من را کمک کنه برای ویژه بشر دوستانه ممنونم

  پاسخ
 • سلام و احترام زیارمل هستم از افغانستان فعلن مهاجر ایران استم بخاطری آزار و ازیت طالبان مجبور به مهاجرت شودم از کشور برزیل خواهش میکنم تا کمکم کنه در ویژه بشر دوستانه ش

  پاسخ
 • ادریس شهیدزاده
  2 خرداد 1403 2:37 ب.ظ

  کارمند ارشد حکومت قبلی افغانستان . عنوان وظیفه مشاور دوکتور عبدالله عبدالله در شورای مصالحه ملی

  پاسخ
 • اخذ ویزای بشر دوستانه برزیل چقدر زمان میبره؟؟

  پاسخ
 • ویزای بشر دوستانه برزیل برای ایرانی ها چقدر زمان میبره؟؟

  پاسخ
 • Mohammad atif Najat
  13 خرداد 1403 0:20 ق.ظ

  سلام و احترام
  محمد عاطف نجات هستم از کشور افغانستان چون که کشور مان به دلیل مساعد نبودن اوضاع امنیتی و اقتصادی زنده گی برای ما افغانها مشکل تر شده بنا از شما می‌خواهیم در قسمت روند ویزه بشردوستانه برزیل مارا همکاری نماید

  پاسخ
 • من عطاالله هستم فعلان در ایران هستیم با همسرم بادوتا فرزندم از شما خواهشمندم برای ما کمک کنید زندگی در ایران خیلی سخت هست از وایز بشردوستانه برزیل مستفید بشیم باتشکر

  پاسخ
 • علی رضا حسینی
  15 خرداد 1403 2:57 ب.ظ

  درخواست پناهندگی کشور برزیل ویزای بشردوستانه

  پاسخ
 • ابراهیم هستم فعلا تهران زنده گی میکنم لطفا کمکم کنید برویزا بشردوستانه

  پاسخ
 • ابراهیم هستم فعلا تهران زنده گی میکنم از ناامنی بر ویزا نیاز دارم

  پاسخ
 • مجید ویزه بشر دوستانه در ایران استم

  پاسخ
 • برای تحصیل میخواهم به سفر کنم ف در ایران استم

  پاسخ
 • برای تخصیل

  پاسخ
 • برای دیدن

  پاسخ
 • حسین علی سروری
  26 خرداد 1403 12:41 ب.ظ

  سلام وقت شما بخیر حسین علی سروری هستم فعلاً ایران هستم از شما خواهشمندم برایم کمک کنید زندگی در ایران خیلی سخت است من در افغانستان کسی ندارم از ویزه‌ای بشردوستانه برزیل مستفید بشم با تشکر از شما خواهشمندم برایم کمک کنید

  پاسخ
 • حسین علی سروری
  26 خرداد 1403 12:49 ب.ظ

  سلام وقت شما بخیر حسین علی سروری هستم فعلاً ایران هستم از شما خواهشمندم برایم کمک کنید زندگی در ایران خیلی سخت است من در افغانستان کسی ندارم از ویزه‌ای بشردوستانه برزیل مستفید بشم با تشکر از شما خواهشمندم برایم کمک کنید09211379056

  پاسخ
 • من درخواست پناهندگی دارم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

سریعترین را مهاجرت با ویزا هوم